تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Knights and Bikes مشخص شد

۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

سازندگان بازی Knights and Bikes که در گذشته از انتشار این عنوان برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داده بودند، بالاخره امروز تاریخ دقیق عرضه‌‌ی این نسخه را مشخص کردند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Knights and Bikes از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی است که در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و اهداف خاصی را برای موفقیت دنبال کنید. این بازی داستان دو شخصیت به نام‌های Nessa و Demelza را روایت می‌کند برای رسیدن به هدفی مشترک به هم یاری می‌رسانند. جالب است بدانید که امکان تجربه‌ی حالت آنلاین نیز در بازی برای بازی‌بازان فراهم است. دو استودیوی دابل فاین پرزنتس (Double Fine Presents) و فوم سوارد (Foam Sword) هم به ترتیب وظیفه‌ی انتشار و ساخت این بازی را برعهده داشته‌اند.

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Knights and Bikes حدود پنج ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. طبق وعده‌های تیم سازنده، قرار شد نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی نیز در دسترس قرار گیرد. حال طبق اخبار خوب این تیم، آگاه شدیم که نسخه‌ی مذکور در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ (۶ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات این بازی جالب را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید