نقشه‌ی جدید PUBG با نام Karakin در دسترس قرار گرفت

۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

بالاخره پس از چندین اجرای آزمایشی، نقشه جدید PUBG به همراه بروزرسان ۶٫۱ در دسترس قرار گرفت. البته لازم به ذکر است که این بروزرسان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده و در دسترس است.

این نقشه با نام Karakin حالتی بیابانی دارد و می‌توان آن را کوچکترین نقشه‌ای نامید که تابه‌حال PUBG به خود دیده است. ابعاد این نقشه نیز معادل ۲x۲ کیلومتر است که اگر بخواهیم با نقشه‌های دیگر این بازی مقایسه کنیم، معادل یک چهارم نقشه Sanhok با ابعاد ۴x۴ خواهد بود که تا به امروز لقب کوچکترین نقشه این بازی را در اختیار داشت. همچنین ابعاد کوچک Karakin باعث شده است تا تعداد بازیکنان آن به عدد ۶۴ محدود شود.

نقشه Karakin شهری از شمال آفریقا را نشان می‌دهد و به گونه‌ای طراحی شده است که بازی‌بازان با تحرک بیشتری به درگیری‌ها بپردازند. علاوه بر این Karakin ابزار و مکانیک‌های خاص خود را به همراه دارد؛ برای مثال بمباران شدن مناطق تصادفی در بازی باعث خواهد شد که بازی‌بازان ناچار به خروج از پناهگاه‌ها شوند و در پی آن درگیری‌ها بیش از پیش شود. از طرفی دیگر این اولین نقشه در PUBG است که در اواسط بازی دچار تغییرات می‌شود و حالت تخریب‌پذیری متفاوتی نیز دارد؛ برای مثال می‌توان بعضی از دیوارها یا سقف‌ها را به وسیله بمب‌ها تخریب کرد.

در نهایت بروزرسانی ۶٫۱ اولین بروزرسانی فصل ششم این بازی است که یک نقشه جدید در خود می‌بیند و بازی‌بازان می‌توانند با دریافت آن از محتوای این بروزرسانی استفاده کنند.

بازی PUBG در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌‌های رایانه‌های شخصی، اندروید و iOS در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید