اینفینیتی وارد در حال بررسی مشکل به‌روزرسان جدید Call of Duty: Modern Warfare است

۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

همان‌طور که اطلاع دارید، استودیوی انفینیتی وارد (Infinity Ward) روز گذشته یک به‌روزرسان جدید و بزرگ دیگر را برای بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرد. این به‌روزرسان که برروی رایانه‌های شخصی تا ۴۸ گیگابایت حجم دارد، یک سلاح جدید را به بازی اضافه می‌کند. با این حال، با توجه به اخبار و گزارش‌های منتشر شده پیرامون مشکلات این به‌روزرسان، به شما توصیه می‌کنیم در حال حاضر از دانلود و نصب این به‌روزرسان خودداری کنید.

این به‌روزرسان جدید دیروز در دسترس تمامی کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت ولی به نظر می‌رسد این به‌روزرسان مشکلاتی را برای تعداد زیادی از کاربران ایجاد کرده است. این به‌روزرسان جدید شامل یک سلاح جدید، ۵ فضای اضافی برای Loadout سلاح‌ها، چالش‌های تازه، به‌روزرسانی Playlist و تغییرات مختلف می‌شود.

با این حال، به شما توصیه می‌کنیم در حال حاضر از دانلود این به‌روزرسان خودداری کنید. برخی از کاربران گزارش داده‌اند که پس از دانلود این به‌روزرسان با پیغامی روبه‌رو شده‌اند که بیان می‌کند دیتای بازی آسیب دیده و یا به صورت صحیح دانلود نشده است. در ادامه‌ی این پیغام از کاربران خواسته می‌شود که برای ادامه، رتبه و پیشرفت خود در بازی را به صورت کامل پاک کنند. استودیوی اینفینتی وارد به کاربران توصیه کرده است که هیچ یک از گزینه‌ها را انتخاب نکرده و بازی را به صورت کامل ببندند.

ما در حال حاضر در حال بررسی مشکلی هستیم که باعث می‌شود کاربران با پیغام دیتای شما آسیب دیده و یا به درستی دانلود نشده است، روبه‌رو شوند. لطفا هیچ یک از گزینه‌ها را انتخاب نکرده و برنامه را به صورت کامل ببندید. از صبر و شکیبایی شما سپاس‌ گزاریم.

همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، بهتر است تا رفع کامل این مشکل از دانلود به‌روزرسان جدید بازی خودداری کنید. بازی Call of Duty: Modern Warfare در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی به قلم مهدی رضائی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید