نینجا تئوری از بازی آزمایشی Project: Mara رونمایی کرد

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) دقایقی پیش رسماً از بازی جدید خود با نام رمز Project: Mara رونمایی کرد. به گفته‌ی این استودیوی بااستعداد، این عنوان آزمایشی قصد دارد تا روش‌های جدیدی را برای داستان‌گویی ارائه دهد.

نینجا تئوری امروز یک تیزر کوتاه از Project: Mara را برروی کانال یوتیوب خود منتشر کرد و توضیحات مختصری را در مورد این بازی ارائه داد. شما می‌توانید بیانیه‌ی منتشر شده از سوی این توسعه دهنده‌ی انگلیسی را در ادامه مشاهده کنید:

امروز ما Project: Mara – یک بازی جدید آزمایشی در حال تولید که قصد دارد روش‌های جدیدی برای داستان‌گویی ارائه دهد – را معرفی می‌کنیم و برای به اشتراک گذاری اولین اطلاعات آن با شما هیجان‌زده‌ایم.

Project: Mara واقعی‌ترین شکل ترس روانی را به تصویر خواهد کشید. با در نظر گرفتن تجربه‌ی انسان‌های واقعی و تحقیقات عمیق، ما قصد داریم تا وحشت‌های ذهن را تا آن‌جایی که امکان دارد به صورت دقیق و واقعی بازسازی کنیم. Project: Mara یک بازی آزمایشی و نشان دهنده‌ی احتمالی آغاز یک مدیوم جدید داستان‌گویی خواهد بود.

از زمان ملحق شدن به استودیوهای بازی اکس‌باکس در سال ۲۰۱۸، ما به سختی در حال کار برروی بازی چندنفره‌ی Bleeding Edge ،پروژه‌ی جدید تحقیقاتی The Insight Project و البته Senua’s Saga: Hellblade II بوده‌ایم. این پروژه‌ها اهداف اصلی تیم‌های توسعه‌ی ما در چند سال آینده خواهند بود و دیدگاه نینجا تئوری برای آینده را شکل خواهند داد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده است. اما با توجه به توضیحات ارائه شده، باید منتظر یک عنوان جدید و نوآورانه در سبک وحشت باشیم.

شما می‌توانید تیزر Project: Mara را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(40 رای, میانگین آرا 9٫03 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید