نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Descenders به‌زودی منتشر خواهد شد

Nintendo Switch ، PS4 ، اخبار ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Descenders امروز از انتشار این عنوان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ خبر داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Descenders از سری عناوین جذاب و ورزشی است که در آن باید در کوهستان‌ها و مناطق مختلف به دوچرخه سواری پرداخته و اوقات خوشی را برای خود رقم بزنید. همچنین امکان انجام حرکات نمایشی نیز در بازی وجود دارد تا بازی‌بازان از حالت‌های مختلف آن لذت ببرند. این بازی چند وقت پیش برروی اکس‌باکس وان عرضه شد که استقبال خوب دارندگان این کنسول را به همراه داشت. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های به این سبک هستید، Descenders را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی ریج اسکوید (RageSquid) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است.

طبق اخبار امروز سازندگان، آگاه شدیم که بازی Descenders بهار امسال برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست اما در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر هنوز هم با این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تریلری از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

 

12345678910(5 رای, میانگین آرا 9٫80 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید