کارگردان خلاق سابق سری Splinter Cell به یوبی‌سافت بازگشت

۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

آقای ماکسیم بلاند (Maxime Béland)، کارگردان خلاقی که پیش از این برروی سری بازی‌های Splinter Cell و Far Cry کار کرده بود، پس از گذراندن دوره‌ای یک ساله در اپیک گیمز (Epic Games)، به یوبی‌سافت (Ubisoft) بازگشت.

ماکسیم بلاند مدت زمان زیادی را در یوبی‌سافت گذرانده است و سابقه‌ی کار برروی دو بازی آخر سری Splinter Cell یعنی Blacklist و Conviction را دارد. همچنین او کارگردان خلاق بازی‌های Farcry 4، Farcry 5 و Farcry Primal بوده است. او در ابتدای سال ۲۰۱۹ یوبی‌سافت را ترک کرد تا به عنوان کارگردان خلاق در اپیک گیمز مشغول شود، اما آن همکاری تنها هشت ماه دوام آورد و به گزارش VGC، بلاند دوباره به یوبی‌سافت بازگشته است.

بلاند قرار است این بار به عنوان نایب رئیس تیم کنترل کیفی یوبی‌سافت فعالیت کند. تیمی که اخیرا به گفته‌‌ی یوبی‌سافت از نو تشکیل شده است تا بازی‌های این ناشر در نسل نهم خلاقانه‌تر از قبل باشند. گفته شده است که دلیل جدایی بلاند از اپیک گیمز، عدم علاقه به پروژه‌های آن استودیو و دل‌تنگی برای فرنچایزهای یوبی‌سافت بوده است. با این حال مشخص نیست آیا بازگشت بلاند به معنای رسمی شدن نسخه‌ی بعدی Splinter Cell باشد.

از آخرین باری که سم فیشر (Sam Fisher) و Splinter Cell در دنیای بازی‌های ویدئویی دیده‌ شده‌اند، حدود هفت سال می‌گذرد. جولیان گریتی (Julian Gerighty)، یکی دیگر از کارگردانان خلاق یوبی‌سافت، در سال ۲۰۱۹ گفت که در حال کار برروی نسخه‌ی بعدی Splinter Cell است. هر چند او بعدا اعلام کرد که آن یک شوخی بوده است. در سپتامبر فروشگاه‌های زنجیره‌ای Gamestop اعلام کردند که بازی جدید Splinter Cell نزدیک است و در نوامبر ۲۰۱۹، یوبی‌سافت توئیتی مرموز در مورد تاریکی و مفهوم آن منتشر کرد. هر چه باشد امید برای بازی بعدی Splinter Cell هنوز زنده است و باید مشاهده کرد آیا یوبی‌سافت تصمیم می‌گیرد این فرنچایز محبوب را به زندگی برگرداند یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید