به نظر می‌رسد مراحل اصلی تولید The Elder Scrolls 6 آغاز شده است

۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

بستدا (Bethesda) به تازگی یک فهرست نیازمندی متشر کرده است و همین امر، باعث شده تا هواداران باور کنند بازی The Elder Scrolls 6 قرار است از مرحله‌ی پیش‌تولید خارج و وارد مراحل اصلی تولید شود.

ممکن است استودیوی بازی‌سازی بتسدا به زودی کار تولید بازی The Elder Scrolls 6 را آغاز کند. انتشار یک فهرست نیازمندی شغل در وبسایت این استودیو، باعث شده تا هواداران استدلال کنند که کار بازی نقش‌آفرینی علمی‌ تخیلی Starfield تقریبا تمام شده است و به زودی قرار است شاهد آغاز تولید The Elder Scrolls 6 باشیم. در درخواست نیازمندی‌ها بتسدا آمده است:

بتسدا به دنبال جذب افرادی است تا بازی‌های نقش‌آفرینی کنسول و رایانه‌های شخصی، را به مرحله‌ی جدیدی برساند. به افرادی در زمینه‌های رفتار شخصیت‌ها و بازی‌باز، سیستم مبارزه و مکانیک‌های قدرت، رابط و کاربری و چند زمینه‌ی دیگر نیازمندیم.

علاوه بر این، این استودیو به دنبال جذب یک تدوین‌گر ویدئو است تا با انتشار تریلرهای مختلف، کمپین تبلیغاتی Starfield را رسما آغاز کند. این استودیو از زمان معرفی Starfield و The Elder Scrolls 6 در E3 2018، هیچ حرفی از این بازی‌های نسل نهمی نزده است، اما با توجه به انتشار پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در سال جاری، به نظر می‌رسد وقت رونمایی بیشتر از این بازی‌ها فرا رسیده است.

البته این استودیو هنوز هم سخت به مشغول کار برروی Fallout 76 است. با این حال، انتشار اطلاعات یا حتی ویدئوهای بیشتر از The Elder Scrolls 6 در طی ماه‌های آتی اصلا دور از انتظار نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید