سگا از برنامه‌های خود برای Sonic the Hedgehog در سال ۲۰۲۰ می‌گوید

اخبار ، اخبار بازی ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

به تازگی شرکت سگا (SEGA) از برنامه‌ای به نام Sonic 2020 رونمایی کرده است. برنامه‌ای که قرار است به صورت ماهیانه اخباری از شخصیت Sonic the Hedgehog در اختیار هواداران این شخصیت قرار گیرد.

به عنوان یک هوادار Sonic، یا از این برنامه بدتان می‌آید یا عاشق آن خواهید شد. سابقه‌ی سگا با شخصیت Sonic در طول تاریخ سینوسی بوده است و اینکه این شرکت قصد دارد تا ماهیانه یک خبر درباره‌ی این شخصیت منتشر کند، ممکن است به مذاق بسیاری خوش نیاید. این طور که به نظر می‌رسد، در تاریخ بیستم هر ماه، سگا یک خبر از Sonic the Hedgehog منتشر خواهد کرد.

مشخص نیست محتوای این اخبار چه خواهد بود. البته انتظار نمی‌رود که هر ماه در مورد بازی‌های آینده‌ی این شخصیت صحبت شود، بلکه احتمالا این اخبار مجموعه‌ای از بازی‌ها، کامیک‌بوک‌ها، محصولات هواداری و قطعا، فیلم خبرساز این شخصیت را پوشش خواهد داد. با این حال، می‌توان با قطعیت گفت سگا در سال ۲۰۲۰ از یک نوع سرگرمی تعاملی با محوریت Sonic رونمایی خواهد کرد. جالب است بدانید که سال ۲۰۲۱، سی‌امین سالگرد خلق این شخصیت است که می‌تواند با خبر بزرگی درباره‌ی Sonic the Hedgehog همراه باشد.

به مناسبت آغاز کمپین Sonic 2020، سگا دست به انتشار مجموعه‌ای از والپیپرهای Sonic برای کامپیوتر و موبایل زده است که از طریق این لینک می‌توانید آن‌ها را ببینید. نظر شما در مورد کمپین Sonic 2020 چیست؟ آیا سگا می‌تواند سرنوشت خوبی را برای این جوجه‌تیغی محبوب در سال ۲۰۲۰ رقم بزند؟

12345678910(6 رای, میانگین آرا 9٫83 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید