به‌روزرسانی ۱٫۲٫۱ بازی Luigi’s Mansion 3 منتشر شد

Nintendo Switch ، اخبار ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

Luigi’s Mansion 3 بازی است که در دسترس بازی‌بازان و کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفته و تا به الان، توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. استودیوی سازنده نیز در پشتیبانی از این عنوان خود کم نذاشته و حال به تازگی به‌روزرسانی ۱٫۲٫۱ این عنوان را منتشر کرده تا برخی از ایرادات و مشکلات گزارش شده را برطرف کند.

بازی Luigi’s Mansion 3 توسط استودیو نکست لول گیمز (Next Level Games) و شرکت نینتندو (Nintendo) به دست کاربران رسید و در طی این مدت، موفقیت‌های خوبی را برای سازندگان خود به ارمغان آورده است. این اثر با دریافت نمرات و نقدهای بسیار مناسب از منتقدان، توانسته به یکی از پرطرفدارترین و جدیدترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شود. در جریان این بازی، شما کنترل شخصیت محبوب لوییجی را در دست خواهید داشت و داستان و گیم‌پلی آن در یک هتل تاریک و ترسناک دنبال می‌شود که در این مکان، دشمنان متفاوتی از جمله ارواح در میان راه شما وجود دارند. از سویی دیگر، به لطف وجود گیم‌پلی هیجان انگیز و خاص آن، شاهد وجود معماهای مختلفی خواهیم بود که هریک می‌توانند کاربر را به چالش بکشند. از دیگر ماموریت‌های هیجان انگیز این بازی، می‌توان به نجات دادن دوستان شخصیت لوییجی اشاره کرد که هریک در این هتل با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

حال در جریان جدیدترین اخبار منتشر شده، به تازگی سازندگان این بازی به‌‌روزرسانی جدید ۱٫۲٫۱ را منتشر کرده‌اند که ایرادات و مشکلات گزارش شده از سوی کاربران را برطرف می‌کند. این به‌روزرسانی، یکی از ایرادات و باگ‌هایی که از باز شدن بعضی از اچیومنت‌ها خودداری می‌کرد را حل کرده و از این پس بازی‌بازان با این نوع مشکل رو به رو نخواهند شد. طبق اخبار و گزارش‌های در دسترس قرار گرفته شده، باگ‌های مختلفی که در عملکرد بازی تاثیر داشته‌اند نیز برطرف گردیده‌اند و در کل، تجربه‌ی بهتر و بی‌نفص‌تری به واسطه‌ی این به‌روزرسانی در اختیار بازی‌بازان قرار داده شده است.

شما هم‌اکنون می‌توانید به‌روزرسانی ۱٫۲٫۱ را برروی پلتفرم‌ منتشر شده دریافت کنید. بازی پرطرفدار Luigi’s Mansion 3 در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را از این نشانی مشاهده کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، مطالعه و یا دنبال کنند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید