گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: نینتندو امسال یک نسخه‌ی جدید از Paper Mario و یک بازی دو بعدی Metroid را منتشر می‌کند

۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

لاین‌آپ فرست پارتی فعلی نینتندو برای سال ۲۰۲۰ هنوز نامشخص است و با این‌که بحث‌ها و گمانه‌زنی‌هایی در مورد یک دایرکت جدید به گوش می‌رسد، اما در حال حاضر ما تنها از بازی‌های Animal Crossing: New Horizons و Xenoblade Chronicles Definitive Edition باخبر هستیم. حال به تازگی شایعه‌ای منتشر شده است که به عناوین جدیدی اشاره می‌کند.

Sabi، شخصی که تاکنون اطلاعات زیادی را بازی‌های در دست تولید فاش کرده است، اخیراً به توییتر رفته و اطلاعاتی را از بازی‌های معرفی نشده‌ی نینتندو در سال ۲۰۲۰ به اشتراک گذاشته است. طبق توضیحات Sabi، نینتندو قصد دارد تا یک نسخه‌ی جدید از سری Paper Mario و یک بازی دو بعدی Metroid را در سال جاری برای نینتندو سوییچ عرضه کند.

طبق ادعای وی، ساختار بازی جدید Paper Mario بیشتر شبیه عناوین قدیمی این مجموعه خواهد بود و بازی دو بعدی Metroid نیز با عنوان Metroid Fusion مرتبط است. متاسفانه Sabi توضیح نداد که این بازی دنباله‌ی Fusion است یا این‌که یک نسخه‌ی بازسازی شده محسوب می‌شود.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که آخرین نسخه‌ی این مجموعه‌ها، Paper Mario: Color Splash و Metroid: Samus Returns، به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های نینتندو عرضه شدند. مثل همیشه، در نظر داشته باشید که این تنها یک شایعه بوده و توسط یک منبع تائید نشده به اشتراک گذاشته شده است. با این حال، انتشار نسخه‌ی جدید این عناوین قطعاً خبر بسیار خوبی محسوب می‌شود. اما باید دید که این موضوع تا چه حد صحت دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید