به زودی اطلاعات جدیدی از Deadly Premonition 2: A Blessing In Disguise منتشر خواهد شد

در طی دایرکت نینتندو در سپتامبر ۲۰۱۹، مشخص شد که دنباله‌ی Deadly Premonition، ساخته‌ی کالت کلاسیک آقای سوئری۶۵ (Swery65)، در سال ۲۰۲۰ به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. از آن‌جایی که همانند نسخه‌ی اول، باز هم آقای سوئری۶۵ وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی Deadly Premonition 2: A Blessing In Disguise را برعهده دارد، انتظارات از این عنوان بسیار بالاست.

از زمان معرفی Deadly Premonition 2: A Blessing In Disguise در سال گذشته، تاکنون اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده است. اما با توجه به توضیحات آقای اد ولینته (Ed Valiente)، مدیر شرکت رایزینگ استار گیمز (Rising Star Games)، این ناشر به زودی در مورد این عنوان جذاب صحبت خواهد کرد.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamereactor، آقای ولینته تائید کرد که Deadly Premonition 2: A Blessing In Disguise هم‌اکنون قابل بازی بوده و وی نیز بیش از یک ساعت از آن را تجربه کرده است. وی ادامه اضافه کرد که با توجه به انحصاری بودن بازی، شرکت رایزینگ استار گیمز هم‌اکنون با هر دو بخش اروپا و آمریکای نینتندو رابطه‌ی نزدیکی دارد. در نهایت خبر خوب این است که به گفته‌ی ولینته، آن‌ها در اوایل امسال اطلاعات بیشتری را از این عنوان به اشتراک خواهند گذاشت.

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing In Disguise در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان این عنوان و مشاهده‌ی تریلر معرفی، به این آدرس مراجعه کنید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫86 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید