تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III مشخص شد

PC ، اخبار ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

طبق وعده‌‌های اخیر سازندگان بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری The Legend of Heroes آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. سومین نسخه‌ی این سری با نام The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III چند ماه قبل برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و طرفداران بسیاری هم پیدا کرد. شما در این بازی اکشن باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و از سلاح‌ها و مهارت‌های گوناگون برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید. قابل ذکر است که استودیوی فالکام (Falcom) وظیفه‌ی ساخت این نسخه را به عهده داشته است.

همان‌طور که در جریان هستید، نسخه‌های قبلی سری مذکور در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. به همین دلیل هواداران انتظار داشتند تا سومین نسخه نیز برای این پلتفرم عرضه شود. حال آگاه شدیم که The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲۳ مارس ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی هم قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این نسخه، آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 9٫80 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید