سازندگان بازی Dragon Quest Builders 2 در حال کار برروی عنوان جدیدی هستند

۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

بازی Dragon Quest Builders 2 از جمله عناوین نقش آفرینی محبوب شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) محسوب می‌‌شود که تا به الان هواداران و طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است. حال در همین راستا، این شرکت بازی‌سازی اعلام کرده که در حال کار برروی عنوانی متفاوت نسبت به Dragon Quest Builders 2 هستند.

در بازی نقش‌ آفرینی ژاپنی Dragon Quest Builders 2، بازی‌بازان وظیفه‌ی ساخت زمین خود و رقابت با سایر کاربران را دارند. این بازی با حالت‌های چند نفره و آنلاین خود لحظات جذاب و منحصر به فردی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. شما می‌توانید به صورت آنلاین و در قالب تیم‌هایی با حداکثر ظرفیت ۴ نفره این بازی را تجربه کنید. همانند سری محبوب Minecraft شما امکان شخصی‌سازی شخصیت‌ها، مشاهده‌ی ساخته‌های دوستان و ساخت و ساز با آن‌ها را خواهید داشت.

بعد از مشاهده دو نسخه‌ی فوق العاده از سری Dragon Quest Builders، در حال حاضر بسیاری از بازی‌بازان و کاربران چشم به انتظارند که آیا نسخه‌ی بعدی در کار است یا خیر. حال به تازگی طی صحبت‌های توکاما شیریاشی (Takuma Shiraishi)، سازنده بازی Dragon Quest Builders 2، مشخص گردید که تیم سازنده در حال حاضر برروی پروژه و عنوانی متفاوت و جدید متمرکز شده است. او در مورد این موضوع بیان می‌کند:

ما در حال آماده سازی تیم برای یک عنوان متفاوت نسبت به Dragon Quest Builders هستیم. لطفا کمی دیگر صبر کنید، در واقع، تا موقعی که اعلامیه‌ی بعدی منتشر شود.

اگر از علاقه‌مندان به بازی نقش آفرینی محبوب Dragon Quest Builders 2 هستید و هنوز موفق به تجربه‌ی این بازی نشده‌اید، می‌توانید این عنوان نقش‌آفرینی ژاپنی را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی بازی کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید