گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی فیزیکی بازی Little Town Hero به‌زودی منتشر خواهد شد

۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی Little Town Hero امروز در خبر خوبی اعلام کردند که نسخه‌ی فیزیکی این عنوان در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Little Town Hero از سری عناوین جالب به سبک ماجراجویی است که در آن باید کنترل پسر بچه‌ای را در اختیار گرفته و از شهر کوچک خود و مردم آن در برابر دشمنان مختلف محافظت کنید. همچنین در جریان بازی سلاح‌ها و مهارت‌های متنوعی به شما داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. قابل ذکر است که استودیوی گیم فریک (Game Freak) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید تریلری از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

نسخه‌ی دیجیتالی Little Town Hero در ماه اکتبر سال گذشته به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. حال استودیوی سازنده اعلام کرده است که نسخه‌ی فیزیکی این بازی بهار امسال در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. همچنین امکان پیش خرید بازی از امروز برای طرفداران فراهم شده است. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این نسخه مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید