شایعه: Saints Row 4: Re-Elected برروی نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

به نظر می‌رسد پورت‌ بازی‌های معروف برروی نینتندو سوئیچ تمامی ندارد. اگر فهرست پیش‌فروش برخی از خرده‌فروشان درست باشد، به زودی قرار است شاهد بازی Saints Row 4: Re-Elected برروی این پلتفرم باشیم.

یک خرده‌فروش بازی‌های ویدئویی در فرانسه، بازی Saints Row 4: Re-Elected را به عنوان یک گزینه‌ی پیش‌فروش برروی نینتندو سوئیچ لیست کرده است. در حال حاضر این خرده‌فروش این فهرست را پاک کرده است، اما افرادی در فضای مجازی خیلی زود موفق به ثبت تصویر آن شده‌اند. در این فهرست آمده است که این بازی قرار است در تاریخ ۲۷ مارس (جمعه، ۸ فروردین ۱۳۹۹) برای نینتندو سوئیچ عرضه شود. حتی وبسایت رده‌بندی سنی در اروپا PEGI نیز نسخه‌ی سوئیچ این بازی را در کنار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ لیست کرده بود.

رده‌بندی سنی بازی در وبسایت PEGI

از آنجایی که فرا رسیدن ماه مارس نزدیک است و در صورتی که شایعات درست باشند، تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) باید به زودی دست به معرفی رسمی این بازی بزند. تا آن موقع بیش از حد هیجان‌زده نشوید، چرا که اشتباهات در زمینه‌ی این فهرست‌ها همیشه پیش می‌آید. نسخه‌ی Re-Elected بازی Saints Row 4 علاوه بر بازی اصلی، شامل تمام بسته‌های الحاقی است. پیش از این بازی Saints Row: The Third برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه شده بود و اعلام شده که نسخه‌ی جدید بازی در دست کار است.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید