بهینه‌ساز جدید Monster Hunter World برای رفع مشکلات Iceborne در راه است

۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

شرکت کپکام (Capcom) به تازگی طی توئیتی اعلام کرد که در حال کار برروی بهینه‌ساز جدید بازی Monster Hunter World است. این بهینه‌ساز قرار است مشکلات فنی متعدد بسته الحاقی Iceborne را برروی رایانه‌های شخصی حل کند.

بسته الحاقی Iceborne موفقیت بزرگی برای کپکام بوده است. این بسته الحاقی با عرضه برروی رایانه‌های شخصی، توانست از مرز چهار ملیون نسخه فروش عبور کند. با این حال، همه چیز برای این شرکت خوش و خرم نبوده است. این بازی برروی رایانه‌های شخصی مشکلات عدیده‌ای در زمینه‌ی عملکرد، Matchmaking و همچنین پاک کردن خودکار فایل‌های ذخیره‌ی بازی‌بازان داشته است. مسئله‌ای که می‌تواند باعث هدر رفتن صدها ساعت از زحمات یک نفر شود.

کپکام امروز بالاخره به مشکلات واکنش نشان داد و اعلام کرد که بهینه‌سازی برای این بازی در راه است. متن توئیت به شرح زیر است:

طی چند روز آینده‌ بهینه‌سازی جهت رفع مشکلات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Iceborne عرضه خواهیم کرد تا اکثر ایرادات مربوط به عملکرد و همچنین پاک شدن فایل‌های ذخیره‌ی بازی حل شود.

مشکل فایل‌های ذخیره‌ی بازی به خاطر به‌روزرسان این بازی در سال ۲۰۱۸ است. این به‌روزرسان فرمت فایل‌های ذخیره‌ی بازی را تغییر داد و باعث شد تا بازی فایل‌های ذخیره‌ی قدیمی را نشناسد. کپکام اعلام کرده است که بازی‌بازان در حال حاضر با مواجه شدن با اخطار مربوط به فایل ذخیره، به سرعت بازی را ببندند. با این حال، به نظر می‌رسد کسانی که فایل ذخیره‌ی آن‌ها پاک شده است، راه حلی جز آغاز دوباره ندارند. البته می‌توانید بلافاصله با استفاده از فایل ذخیره‌ی Iceborne Ready به تجربه‌ی این بسته الحاقی بپردازید.

انتظار می‌رود این به‌روزرسان تا پایان هفته‌ی آینده عرضه شود. هر چند هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید