نقشه‌ی جدیدی برای PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

همانطور که انتظار می‌رفت، نقشه‌ی کاملا تازه‌ای برای PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شده است و این نقشه هم اکنون به صورت آزمایشی برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

سرور آزمایش PlayerUnknown’s Battlegrounds برروی رایانه‌های شخصی، هم اکنون به‌روزرسان ۶٫۱ را دریافت کرده است که در واقع اولین به‌روزرسان فصل شش PlayerUnknown’s Battlegrounds به شما می‌رود. مهم‌ترین نکته‌ی این به‌روزرسان اضافه شدن یک نقشه‌ی صحرایی به نام Karakin است.

Karakin کوچک‌ترین نقشه‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds تا به امروز است و مساحتی معادل چهار کیلومتر مربع دارد. پیش از این، رکورد کوچک‌ترین نقشه‌ی بازی در اختیار Sanhok بود که شانزده کیلومتر مربع وسعت داشت. Karakin در آفریقای جنوبی قرار دارد و قرار است نبردهای از راه دور نقشه‌ی Miramar را با فشار بسیار بیشتری القا کند.

با توجه به اندازه‌ی کوچک این نقشه، Karakin تنها میزبان ۶۴ بازی‌باز خواهد بود. Karakin همچنین مکانیک‌های گیم‌پلی جدیدی را به بازی اضافه می‌‌کند. منطقه‌ی جدیدی به نام Black Zone به صورت کاملا تصادفی محلی را بمب‌باران می‌کند تا بازی‌بازان یکجا پناه نگیرند. علاوه بر این Karakin اولین نقشه‌ای است که هر چند محدود، قرار است توانایی تخریب ساختمان‌ها را به بازی اضافه کند. یک سری دیوار‌ها، سقف‌ها و زمین‌های مشخص حالا با بمب‌های چسبناک قابل تخریب هستند. در این نقشه می‌توانید برخی دیوارهای نازک‌تر را با گلوله نیز سوراخ کنید.

این به‌روزرسان همچنین برخی برخی بهبودهای کوچک نیز به همراه دارد. زمان Matchmaking بازی کاهش یافته است و همچنین قرار است نقشه‌ها از این به بعد به ازای هر مسابقه چینش متفاوتی داشته باشند. با اضافه شدن Karakin، نقشه‌ی Vikendi از بازی حذف خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید