امسال چهار بسته الحاقی متفاوت برای Path of Exile منتشر خواهد شد

۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

استودیو گرایندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) اخیرا اعلام کرده است که علی‌رغم عرضه‌ی دنباله‌ی Path of Exile، این بازی همچنان در سال ۲۰۲۰ محتوای دانلودی دریافت خواهد کرد.

با اینکه هنوز اطلاعات چندانی در دسترس نیست، اما پست بلاگ گرایندینگ گیر گیمز به بازی‌بازان اطمینان داده است که این اکشن نقش‌آفرینی رایگان، قرار است به مانند قبل هر ربع سال یک بسته الحاقی دریافت کند. احتمالا از اولین بسته الحاقی با نام ۳٫۱۰٫۰ در انتهای این ماه رونمایی خواهد شد و احتمال می‌رود این بسته در ماه مارس منتشر شود. سپس بسته‌های الحاقی ۳٫۱۱٫۰، ۳٫۱۲٫۰ و ۳٫۱۳٫۰، هر سه ماه یک بار به دنبال آن منتشر خواهند شد. گرایندینگ گیر گیمز در این باره گفته است:

زمان‌بندی عرضه‌ی بسته‌های الحاقی ممکن است یک یا دو هفته نسبت به سال گذشته متغیر باشد. ما در تعطیلات هم کار می‌کنیم تا مطمئن شویم این بسته‌های الحاقی به خوبی آزمایش شده‌اند و صیقل خورده‌اند.

در مورد Path of Exile 2 که پیش از این با نام به‌روزرسان ۴٫۰٫۰ شناخته می‌شد، انتظار اطلاعات بیشتری در میانه سال را داشته باشید. گرایندینگ گیر گیمز در این مورد گفت:

توسعه‌ی به‌روزرسان ۴٫۰٫۰ همچنان ادامه دارد. تیم ما در حال کار کردن برروی محتوایی است که در دموی به نمایش درآمده در ExileCon وجود نداشت. انتظار می‌رود که امسال محتوا و ویژگی‌های تازگی را معرفی کنیم، احتمالا میانه سال این اتفاق خواهد افتاد. شاید هم E3؟ هنگامی که تاریخ دقیق را می‌دانستیم، شما را مطلع خواهیم کرد.

Path of Exile به عنوان یک بازی Free-to-Play برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید