به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Slay the Spire منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

سازندگان بازی Slay the Spire امروز در خبر خوبی اعلام کردند که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان اکنون در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جالبی را به بازی اضافه می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات آن باشید.

Slay the Spire از سری عناوین نقش‌آفرینی است که در آن باید از یک دسته‌ی خاص از کارت‌ها استفاده کرده و دشمنان خود را از پیش رو بردارید. هرچه پیشروی شما بیشتر باشد، امکانات و آیتم‌های بیشتری هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها استفاده کنید. این بازی مدت‌ها پیش به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. سپس استودیوی مگا کریت گیمز (Mega Crit Games) که وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد، آن را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار داد.

طبق اعلام تیم سازنده، به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Slay the Spire هم‌اکنون منتشر شده است که از ویژگی‌های آن می‌توان به اضافه شدن شخصیتی به نام The Watcher و چندین آیتم جذاب و کاربردی اشاره کرد. همچنین برخی از باگ‌ها و مشکلات نیز رفع شده‌اند تا بازی‌بازان با لذت بیشتری به بازی ادامه دهند. ظاهرا سازندگان از ماه سپتامبر سال گذشته در حال ساخت این به‌روزرسانی بزرگ بوده‌اند. در صورت دریافت اخبار بیشتر از بازی Slay the Spire، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید