گیفت کارت
گیفت کارت

فضای مورد نیاز بازی Dragon Ball Z: Kakarot برروی پلی‌استیشن ۴ مشخص گردید

۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

دیگر چیزی تا انتشار بازی جذاب Dragon Ball Z: Kakarot باقی نمانده است. استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) هم این روزها اخبار زیادی از این بازی را در دسترس قرار می‌دهد و طرفداران و هواداران این عنوان را بیش از پیش هیجان‌زده می‌کند. در همین راستا، به تازگی میزان فضای مورد نیاز برای نصب بازی Dragon Ball Z: Kakarot برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص گردیده است.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Dragon Ball آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Dragon Ball Z: Kakarot نام جدیدترین نسخه‌ی این سری است که طرفداران در آن با شخصیت‌ها، کیفیت و مراحل بیشتری نسبت به گذشته مواجه خواهند شد. عنوان Dragon Ball Z: Kakarot شامل ماموریت‌های جانبی با شخصیت‌های مختلف است که نقش بزرگی در داستان اصلی بازی ندارند؛ اما در عین حال، تجربه‌ی بازی را به طور چشم‌گیری گسترش می‌دهند. برخلاف دیگر عناوین سری Dragon Ball که بیشتر قصد دارند مبارزات حماسی دنیای این مجموعه را به تصویر بکشند، بازی Dragon Ball Z Kakarot به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا زندگی روزانه‌ی قهرمانان محبوب سری را تجربه کنند.

همانند دیگر بازی‌های سبک نقش آفرینی، سطح شخصیت شما با بدست آوردن تجربه افرایش پیدا خواهد کرد. اما علاوه بر این، در Dragon Ball Z Kakarot روش‌های متفاوتی برای ارتقای توانایی‌های شخصیت قابل بازی وجود دارد. حال که پیش از این سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Dragon Ball Z: Kakarot برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص گردیده بود، به تازگی استودیوی سازنده از میزان حجم مورد نیاز برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان نیز حکایت کرده است و به نظر می‌رسد بازی‌بازان مجبور نخواهند بود تا فضای زیادی را برای اجرای این بازی اختصاص دهند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Dragon Ball Z: Kakarot، نزدیک به ۳۴٫۳۲ گیگابایت فضا نیاز خواهد داشت تا به صورت کامل و درست نصب و اجرا شود. البته شایان ذکر است که در کنار این مورد، شاهد به‌روزرسانی روز اول انتشار نیز هستیم که این به‌روزرسانی هم به گفته‌ی سازندگان، ۱۱ گیگابایت فضا نیاز خواهد داشت.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید