کنترلرهای گیم‌کیوب برای نینتندو سوئیچ ساخته شدند

۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

یکی از مادسازهای یوتیوب با نام کاربری Shankmods، اقدام به ساخت کنترلرهایی کارآمد برای نینتندو سوئیچ کرده است که طرحی مشابه با کنترلرهای نینتندو گیم‌کیوب دارند. اگرچه این کنترلرها از راحتی جوی‌کان‌ها بهره نمی‌برند، اما نمی‌توان منکر زیبایی آن شد.

از زیبایی‌های دنیای بازی‌های ویدئویی، این است که نمی‌توان گفت چه زمانی ممکن است یک ایده‌ی دیوانه‌وار که اصلا فکر کردن به ‌آن هم به ذهن کم‌تر کسی خطور می‌کند، تبدیل به یک خبر واقعی شود. یکی از این خبرها، ساخته شدن کنترلرهایی برای نینتندو سوئیچ، آن هم با طرح کنترلرهای گیم‌کیوب است. حتی دکمه‌ی معروف C-Stick هم در این کنترلرها وجود دارد و آن‌ها کاملا قابل استفاده هستند.

البته طبعا آن‌ها به اندازه‌ی کنترلرهای پروی نینتندو سوئیچ برای Super Smash Bros. Ultimate جذاب نیستند، اما اگر به دنبال کمی تنوع یا کمی خاطره‌بازی هستید، این کنترلرها بسیار جذاب و زیبا هستند. این جوی‌کان‌ها حتی جدا از هم نیز کار می‌کنند، اما جوی‌کان‌های اصلی نینتندو سوئیچ به صورت جدا راحت نیستند، این کنترلرها قطعا بدتر از آن‌ها خواهند بود.

قطعا استفاده از این جوی‌کان‌ها برای برخی جذاب خواهد بود و بعید است این طرح Shankmods که اکنون در اخبار سر و صدای زیادی هم کرده است، با موفقیت مالی رو‌به‌رو نشود. شاید حتی خود نینتندو تصمیم به عرضه‌ی کنترلرهایی مشابه بگیرد. این یوتیوبر هم اکنون ویدئویی در یوتیوب منتشر کرده است و به صورت کامل کارایی این کنترلرها را در آن نمایش می‌دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید