شایعه: سونی در رویداد Experience PlayStation دست به معرفی پلی‌استیشن ۵ خواهد زد

PS4 ، PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

سونی در یک زمان و مکان عجیب، قصد دارد رویداد Experience Playstaion را برگزار کند و همین امر باعث شده تا شایعات معرفی پلی‌استیشن ۵ در طی این رویداد، به حداکثر خود برسد.

رویداد Experience Playstaion از فردا، ۱۴ ژانویه، آغاز خواهد شد و تا شانزدهم ماه بعد (یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸) ادامه خواهد داشت. با توجه به گفته‌ی وبسایت سونی، این رویداد هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۷ بعد از ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد و به ساکنان نیویورک اجازه می‌دهد تا ۲۵ سال حضور پلی‌استیشن را جشن بگیرند.

این طور که به نظر می‌رسد، این رویداد به نوعی دنباله‌ی رویداد ۲۵ Years of Play که ماه گذشته برگزار شد. به نظر می‌رسد تمرکز اصلی این رویداد در دسترس قرار دادن دموی برخی بازی‌ها باشد، کاری که سونی پیش از این در نمایشگاه نیویورک خود انجام داده بود. به عنوان مثال، دو ماه پیش بود که دموی بازی NHL 20 به مدت یک آخر هفته در این نمایشگاه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

نکته‌ی جالب در مورد برگزاری این رویداد، زمان‌بندی و مکان آن است. پیش از این شایعه شده بود که قرار است طی یک رویداد پلی‌استیشن در فوریه ۲۰۲۰، از پلی‌استیشن ۵ رونمایی شود. سونی حتی از پلی‌استیشن ۴ پرو هم در نمایش‌خانه‌ای در شهر نیویورک پرده‌برداری کرد. طبق گزارشات به دست رسیده، آن نمایش‌خانه هم اکنون بسته شده است، پس بعید نیست سونی از نمایشگاه اختصاصی خود برای معرفی پلی‌استیشن ۵ استفاده کند. باید منتظر ماند و مشاهده کرد آیا این رویداد با معرفی پلی‌استیشن ۵ یا اطلاعات تازه‌ای از این کنسول به پایان خواهد رسید یا خیر.

12345678910(45 رای, میانگین آرا 8٫98 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید