گیفت کارت
گیفت کارت

به‌زودی نسخه‌ی دیگری از رویداد Takedown at Maliwan Blacksite بازی Borderlands 3 آغاز خواهد شد

۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

یکی از بهترین تجربه‌های بازی‌بازان در سبک تیراندازی و به صورت دو نفره، سری Borderlands بوده که در حال حاضر سومین نسخه از این مجموعه در دسترس بازی‎‌بازان و کاربران قرار دارد. تا به الان ویژگی‌های مختلفی به بازی اضافه شده که یکی از جدیدترین آن‌ها، Takedown at Maliwan Blacksite شناخته می‌شود که یک باس‌فایت جدید به همراه قابلیت وارد شدن ۴ شکارچی به مبارزه را به بازی اضافه کرد. حال به تازگی اعلام شده است که طی رویداد نوینی که به‌زودی آغاز می‌شود، قابلیت بازی کردن به صورت Solo یا همان تک‌نفره نیز به بازی‌بازان داده می‌شود.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Borderlands آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Borderlands 3 نام جدیدترین نسخه‌ی این سری است که امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و تاکنون رضایت عده‌ی زیادی را به خود جلب کرده است. سازندگان نیز سعی کرده‌اند تا شخصیت‌ها، سلاح‌ها و امکانات بیشتری را برای این نسخه در نظر گرفته تا به فروش خوبی دست پیدا کنند.

Takedown at Maliwan Blacksite رویداد جدیدی شناخته می‌شود که مدتی است در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته است. طی این رویداد، بازی‌بازان با یک باس‌فایت قدرتمند رو به رو خواهند شد و این امکان به بازی‌بازان داده می‌شود که به صورت چهار نفره به سراغ آن بروند. حال به تازگی طبق اخبار و گزارش‌هایی که در دسترس قرار گرفته‌اند، استودیوی گیرباکس (Gearbox) اعلام کرده است که از تاریخ ۲۶ دی ماه سال ۱۳۹۸ (۱۶ ژاویه ۲۰۲۰ میلادی) نسخه‌ی دیگری از این رویداد آغاز می‌شود که قابلیت تجربه‌ی تک نفره آن را به بازی‌بازان می‌دهد. شایان ذکر است که تمامی جوایزی که در نسخه‌ی اصلی این رویداد وجود دارند نیز در نسخه‌ی محدود شده حضور خواهند داشت. بازی‌بازان از تاریخ ذکر شده به مدت ۲ هفته، تا ۱۰ بهمن سال ۱۳۹۸ (۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) این فرصت را خواهند داشت تا نسخه‌ی جدید این رویداد را تجربه کنند. پس از اتمام فرصت داده شده، Takedown at Maliwan Blacksite به نسخه‌ی پیشین و اصلی خود با درجات سختی تعیین شده باز خواهد گشت.

همچنین برای آن دسته از افرادی که بازی Borderlands 3 علاقه‌مند شده‌اند نیز باید بگوییم که اولین بسته‌ الحاقی این بازی تحت عنوان Moxxi’s Heist of The Handsome Jackpot نیز مدتی است که در دسترس قرار گرفته که شامل ماموریت های داستانی جدید، ماموریت های فرعی، دشمنان و باس های جدید و لوت های افسانه ای است. همچنین بازی‌باز می‌تواند انواع جدیدی از لباس‌ها و تزیینات اسلحه را نیز که مخصوص این قسمت جدید طراحی شده اند به دست آورد.

بازی Borderlands 3 هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی قابل دسترسی است. مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی با عنوان «بهترین لوتر شوتر دنیا؟» برای هواداران سری خالی از لطف نخواهد بود. همچنین در صورتی که نسبت به خرید Borderlands 3 مردد هستید، می‌توانید به هایلایت اختصاصی این اثر با نام جوخه‌ی جنون | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Borderlands 3 بدانید مراجعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید