نسخه‌ی بتای Guilty Gear Strive در مراسم EVO Japan 2020 حضور خواهد داشت

۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

بسیاری از بازی‌بازان علاقه‌مند به بازی‌های مبارزه‌ای، بی‌صبرانه منتظر انتشار جدیدترین ساخته‌ی استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) یعنی Guilty Gear Strive هستند. اگرچه تا به امروز محتوای زیادی از بازی نمایش داده نشده است ولی در همان تریلرهای کوتاه منتشر شده نیز کیفیت بالای بازی و طراحی جذاب شخصیت‌های آن به خوبی مشخص بودند. خبر خوب این است که به زودی برخی از کاربران این شانس را پیدا خواهند کرد تا بازی را شخصا و از نزدیک تجربه کنند.

استودیوی آرک سیستم ورکس تایید کرده است که نسخه‌ی بتای خصوصی و آنلاین بازی در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. با این حال، به نظر می‌رسد این نسخه از بازی پیش از عرضه‌ی جهانی ابتدا در جریان مراسم EVO Japan 2020 در دسترس شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی بتای خصوصی بازی مشخص نشده است.

تیم سازنده در حال حاضر بیان کرده است که قصد دارد بازی Guilty Gear Strive را تا پایان سال جاری میلادی در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دهد. البته با توجه به بازه‌ی زمان تعیین شده برای انتشار بازی، این سوال مطرح می‌شود که آیا تیم سازنده برای عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌های نسل بعدی نیز برنامه‌ای دارد یا خیر؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید