طوفان گیگابایت | معرفی جدیدترین محصولات برند آئورس در سال ۲۰۲۰

۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳

آئورس یکی از برندهای شناخته شده از شرکت نام دار گیگابایت است. شرکت گیگابایت تلاش کرده تا طی سال‌های اخیر به صنعت گیمینگ و بازی‌های ویدئوی توجه بیشتری معطوف کند و از این روی شاهد عرضه محصولات قدرتمند و البته متنوعی تحت عنوان برند آئورس در بازار هستیم. در این ویدئو قصد داریم تا شما را با محصولات جدید آئورس در سال ۲۰۲۰ بیشتر آشنا کنیم.

شرکت گیگابایت یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت سخت افزار به شمار می‌رود که همواره محصولات متنوع و قدرتمندی را به بازار عرضه کرده است. اما طی سالیان اخیر این شرکت برای تمرکز بیشتر بر روی بازار گیمینگ و بازی‌های ویدئویی محصولات گیمینگ خود را تحت نام برند آئورس به بازار عرضه می‌کند. از جمله این محصولات می‌توان به مانیتورهای گیمینگ، مادربوردهای گیمنیگ آئورس و همچنین کارت‌‎های گرافیک آئورس اشاره کرد که مورد توجه بسیاری از بازی‌بازان قرار گرفته است.

اگر شما یک تولیدکننده محتوای تمام‌وقت هستید و قصد دارید مدل‌های سه‌بعدی را طراحی و ویدئوهای ۸K را ویرایش کنید و یا اگر به دنبال طراحی یک محتوای ناب هستید، این‌موارد از جمله کارهای حرفه‌ای هستند که نیاز به سخت‌افزارهای حرفه‌ای رده بالا دارند. شرکت Intel و گیگابایت برای ساخت مادربوردهای سری X299X با یکدیگر همکاری کرده‌اند. این سری از مادربوردها، در حال حاضر تنها مدل‌هایی در بازار هستند که دارای تائیدیه  Intel برای تولید محتوا هستند و همچنین جزو برخی از بهترین محصولاتی هستند که تا به حال توسط گیگابایت و با برند AORUS ساخته می شوند. بنابراین اگر هدف شما داشتن بهترین تجربه‌ در بازی‌های ویدئویی است و یا این که به عنوان یک تولیدکننده محتوا به دنبال طراحی آزادانه با سخت‌افزارهایی با بالاترین کیفیت هستید، این محصولات قطعا جوابگوی نیاز شما خواهند بود.

مادربوردهای X299X تنها یکی از محصولات برند آئورس در سال ۲۰۲۰ هستند و  شرکت گیگابایت قصد دارد تا در سال ۲۰۲۰محصولات متفاوتی از این برند را به بازار عرضه کند. بنابراین با ما همراه باشید تا شما را با محصولات جدید برند آئورس در سال ۲۰۲۰ بیشتر آشنا کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید