بازی Monster Hunter World: Iceborne برروی استیم از مشکلات شدید عملکرد رنج می‌برد

۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

روز گذشته، بسته الحاقی بزرگ Iceborne عنوان Monster Hunter World بالاخره برای رایانه‌های شخصی عرضه شد، اما متاسفانه این نسخه مشکلات زیادی را برای بازی‌بازان ایجاد کرده است.

بازی‌بازان عصبانی در انجمن ردیت در مورد مشکلات عملکرد بازی نوشته‌اند و صفحه‌ی استیم این عنوان نیز با نقد‌های منفی بمباران شده است. با توجه به گزارش‌های منتشر شده، Monster Hunter World: Iceborne از ۱۰۰ درصد منابع پردازنده‌ی مرکزی استفاده می‌کند که این موضوع به ناپایداری بازی و افت فریم منجر می‌شود. خبر بد این است که این موضوع حتی برروی کسانی که بسته‌ی Iceborne را خریداری نکرده‌اند نیز تاثیر گذاشته است.

بازخورد بازی‌بازان به قدری شدید بوده که شرکت کپکام (Capcom) به آن واکنش نشان داده است:

[رایانه‌های شخصی/استیم] ما از مشکلات عملکردی که گزارش شده‌اند، باخبریم و در حال بررسی آن‌ها هستیم.

اگر در حین تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با مشکلی مواجه شد‌ه‌اید، لطفاً با پشتیبانی کپکام تماس بگیرید و برای به اشتراک گذاری اطلاعات سیستم خود آماده باشید.

یکی از کاربران استیم روش احتمالی حل این مشکل را گزارش داده است. به گفته‌ی این شخص، ابتدا تنظیمات گرافیکی بازی را برروی حداقل قرار داده و سپس آن ری‌استارت کنید. پس از این کار، تنظیمات را طبق سیستم خود تغییر داده و دوباره بازی را ری‌استارت کنید. برخی از افراد گزارش داده‌اند که این روش باعث شده است تا مشکل عملکرد رفع شود، اما گروهی دیگر تغییری مشاهده نکرده‌اند.

با این‌که کپکام در حال بررسی این مشکل است، اما نباید فراموش کنیم که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Iceborne پس از چندین ماه تاخیر عرضه شده است. این موضوع تحت هیچ شرایطی قابل قبول نیست و ضعف کپکام در این زمینه را نشان می‌دهد.

بازی Monster Hunter World: Iceborne هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید