مدیر فعالیت‌های جهانی جدید پلی‌استیشن مشخص شد

۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

خانم ورونیکا راجرز (Veronica Rogers) به عنوان مدیر جدید بخش فعالیت‌های جهانی سونی اینترکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) انتخاب شد. این انتخاب در راستای اهداف سونی برای یکپارچه‌تر کردن مناطق مختلف جهان در جامعه‌ی پلی‌استیشن است.

ورونیکا راجرز به عنوان مدیر فعالیت‌های جهانی پلی‌استیشن، تحت نظر جیم رایان (Jim Ryan) که رئیس مدیر عامل سونی اینترکتیو اینترتینمنت است فعالیت خواهد کرد. ورونیکا راجرز پیش از این در موقعیت‌های کمابیش مشابه در شرکت‌های دل (Dell) و مایکروسافت (Microsoft) کار کرده بود و ظاهرا سونی آن قدر از کیفیت کار راجرز رضایت داشته که او را به استخدام خود در آورده است. جیم رایان در این باره گفت:

ورونیکا کارنامه‌ی بسیار درخشانی در زمینه‌های سازمان‌های فروش جهانی، کسب و کار و تشکیل گروه‌های بازاریابی سطح بالا دارد و قطعا تجربیات او در سازماندهی و یکپارچه‌سازی جامعه‌ی پلی‌استیشن بسیار کارآمد خواهد بود. من از این انتخاب و از حضور ورونیکا در خانواده‌ی پلی‌استیشن خوشحال هستم.

ورونیکا راجرز که اصالتا در لندن و در رشته‌ی اقتصاد تحصیل کرده است، درباره‌ی پیوستن به سونی اینترکتیو اینترتینمنت گفت:

پلی‌استیشن نه تنها یک برند بسیار محبوب در دنیای بازی‌های ویدئویی، بلکه یکی از محبو‌ب‌ترین برندهای فرهنگ عامه است. از پیوستن به خانواده‌ی بزرگ پلی‌استیشن بسیار خوشحال هستم، چرا که این خانواده متشکل از یک رهبر کاربلد، تاریخچه‌ای تکرارنشدنی و مهم‌تر از همه هوادارانی مشتاق است. امیدوارم توانایی‌های من در ارائه‌ی تجربه‌ای بهتر به دارندگان پلی‌استیشن در سرتاسر جهان کمک کند.

سونی اینترکتیو اینترتینمنت پیش از این سه دفتر مجزا در سه بخش آسیا (ژاپن)، اروپا و آمریکا داشت. با این حال سونی تصمیم گرفت برنامه‌های خود را تغییر دهد و با انتخاب جیم رایان به عنوان رئیس کل بخش سرگرمی خود، تبدیل به تشکیلاتی یکپارچه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید