تاریخ انتشار بازی Bookbound Brigade مشخص شد

۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

سازندگان بازی Bookbound Brigade که در گذشته اطلاعات جالبی از این عنوان را در اختیار بازی‌بازان قرار داده بودند، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کردند. همچنین برای آشنایی بیشتر، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Bookbound Brigade از سری عناوین به سبک پلتفرمر و ماجراجویی است که در گذشته معرفی شد و عده‌ی زیادی هم از ویدئوی آن استقبال کردند. شما در این بازی باید سلاح مورد نیاز خود را به دست آورده و با انبوهی از دشمنان به نبرد بپردازید. داستان جذاب این بازی را می‌توان یکی از نکات مثبت آن دانست که از رمانی به همین نام الهام گرفته شده است. قابل ذکر است که استودیوی دیجیتال تیل (Digital Tale) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

طبق اخبار جدید تیم سازنده، آگاه شدیم که Bookbound Brigade در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ (۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. عرضه‌ی نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و فعلا خبری در این زمینه منتشر نشده است. در پایان می‌توانید تریلر جدید این بازی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید