تعداد بازی‌بازان Monster Hunter World بر روی استیم سه برابر شده است

۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

Iceborne نام یک بسته‌ الحاقی بسیار بزرگ برای بازی Monster Hunter: World است که پیش از این برروی کنسول‌ها منتشر شده بود و حالا، بازی‌بازان رایانه‌ی شخصی فرصت این را دارند تا آن را تجربه کنند. داستان این بسته الحاقی درست پس از بازی اصلی جریان دارد و قهرمانان را به دنیایی کاملا جدید و متفاوت می‌کشاند. این دنیای جدید پر از هیولاهای متنوع با طراحی خلاقانه است که می‌تواند بازی‌باز را تا مدت‌ها سرگرم نگه دارد.

بسته‌الحاقی Iceborne چند ماه قبل برای بازی  Monster Hunter World بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و شاهد استقبال خوب بازی‌بازان از آن بودیم. این بسته در ابتدا مشکلات فراوانی داشت که سازندگان به مرور زمان به رفع آن‌ها پرداختند. به‌تازگی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این محتوای اضافی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است و آمار فروشگاه استیم (Steam) نشان‌دهنده‌ی استقبال بسیار خوب طرفدران پلتفرم رایانه‌های شخصی از این بازی است.

با توجه به این که این بسته‌ی الحاقی چند ماه پیش برای کنسول‌ها منتشر شده بود انتظار می‌رفت که دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی استقبال چندانی از این عنوان نکنند اما آمار استیم خلاف این مسئله را ثابت کرده است. طبق ارقام منتشر شده بر روی استیم به نظر می‌رسد که تعداد بازی‌بازان Monster Hunter World بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، پس از انتشار بسته‌ی الحاقی Iceborne، حدودا سه برابر شده است.

عنوان Monster Hunter World و تمامی بسته‌های الحاقی آن هم‌اکنون بر روی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نمرات منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را از این آدرس مشاهده نمایید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید