به‌روزرسان جدید Dota Underlords منتشر شد + تاریخ به پایان رسیدن بتای بازی

۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Dota Underlords با خبر مهمی همراه شد. این بازی قرار است به زودی از بخش Early Access استیم خارج شود و رسما بتای آن به پایان خواهد رسید.

در حالی که نسخه‌ی فرعی سری Dota در ژانر Auto Battler در حال از دست محبوبیت خود است، ولو (Valve) این مهم را موقعیت مناسبی دانست تا بالاخره نسخه‌ی ۱٫۰ بازی را عرضه کند و رسما به فاز Early Access آن پایان دهد. Dota Underlords از زمان عرضه در Early Access، تقریبا ۹۰ درصد مخاطبان خود را از دست داده است و هیچ‌ به‌روزرسانی موفق نشده این وضع را تغییر دهد. ولو امیدوار است انتشار نسخه‌ی رسمی بازی بتواند این کار را انجام دهد. انتشار نسخه‌ی ۱٫۰ با عرضه‌ی بتل پس بازی، تغییراتی در قهرمانان و همچنین رابط کاربری بازی همراه خواهد بود. با این اوصاف، به محتویات آخرین به‌روزرسانی Dota Underlords قبل از عرضه‌ی نسخه‌ی کامل آن خواهیم پرداخت. اول از همه، موارد کلی که با این به‌روزرسان تغییر کرده‌ند:

 1. برای جلوگیری از کلیک‌های اشتباه پس از به نمایش در آمدن رابط کاربری انتخاب Underlord، بازی تا ۱ ثانیه هیچ‌گونه فرمانی دریافت نخواهد کرد.
 2. بهبودهایی در رابطه با FX بازی.
 3. مشکل بازی در رابطه با فهرست آیتم‌های Freestyle و عدم به نمایش در آمدن آن‌ها رفع شد.
 4. مشکل قفل بودن بخش Ranked پس از انجام یک مسابقه‌ی Unranked در بازی رفع شد.
 5. واحدهای اسیر شده اکنون با نوار سلامتی کامل حاضر خواهند شد.

در ادامه برخی از تغییرات وارد شده به Underlordهای بازی را بررسی می‌کنیم:

 1. نوار سلامتی قهرمان Anessix پس از استفاده از مهارت The End of Medicine کاهش نخواهد یافت. همچنین این قهرمان پس از اسیر کردن یکی از دشمنان، با کاهش ۱۰ واحدی در Armor رو‌به‌رو خواهد شد. نوار سلامتی این قهرمان پس از استفاده از مهارت Rejuvenating Ritual به جای ۲۰ درصد، ۵ درصد کاهش خواهد یافت. در ضمن این قهرمان می‌تواند با احضار یک Golem، در عرض ۰٫۲۵ ثانیه دشمنان نزدیک به خود را گیج کند.
 2. باگ‌های و ایرادهای فنی مربوط به Golem رفع شدند.
 3. حداکثر سلامتی قهرمان Kunkka از ۵۷۰۰ به ۶۰۰۰ رسید.
 4. قهرمان Sniper دیگر توانایی هدف گرفتن یک Underlord را ندارد.
 5. حداکثر مانای قهرمان Viper از ۵۰ به ۷۰ رسید. همچنین این قهرمان برای استفاده از Nethertoxin باید ۷۰ مانا به جای ۵۰ مانا مصرف کند و خنک شدن آن هم ۱ ثانیه بیشتر طول خواهد کشید.

برخی تغییرات نیز به آیتم‌های بازی ابلاغ شده‌اند:

 1. Battle Fury: آسیب از ۳۵ به ۵۰ افزایش یافت.
 2. Scythe of Vyse: باگ‌های مربوط به کم شدن این آیتم از صندوق‌ آیتم‌های شما برطرف شد.
 3. Vesture of the Tyrant: مدت زمان تاثیر این آیتم از ۴ ثانیه به ۶ ثانیه افزایش یافت.

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی رسمی این بازی پایان ماه فوریه اعلام شده است. هر چند تاریخ دقیق‌تر آن در دسترس نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید