بازی Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

طبق اخبار منتشر شده شرکت نینتندو (Nintendo) نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team را منتشر خواهد کرد. نسخه‌ی اصلی این بازی پیش‌تر در دو بازی مجزا عرضه شده بود و تا مدتی دیگر دارندگان کنسول سوئیچ می‌توانند نسخه‌ی مخصوص خود را دریافت کنند.

به نظر می‌رسد نینتندو نسخه‌ی دموی قابل بازی این عنوان را بر روی فروشگاه دیجیتالی خود (Nintendo eShop) قرار داده است تا بازی‌بازان بتوانند این بازی را تجربه کرده و در صورت رضایت نسخه‌ی کامل آن را خریداری کنند. خبر خوب این است که فایل‌های ذخیره‌ی شما بر روی نسخه‌ی دمو قابل انتقال به بازی اصلی خواهند بود.

در Pokemon Mystery Dungeon در نقش فردی قرار می‌گیرید که به یک پوکمان تبدیل شده است. شما باید به عنوان این شخص به پوکمان‌های دیگر ملحق شوید و سیاه‌چاله‌های مختلف را همراه تیم خود جست‌و‌جو کنید. هدف از انجام تمامی ماموریت‌ها فهمیدن هویت اصلی هر یک از این پوکمان‌ها است.

بازی Pokemon Mystery Dungeon دارای المان‌های از سبک rouge-like نیز می‌باشد. برای مثال در این بازی سیاه‌چاله‌هایی وجود دارند که به صورت تصادفی در محیط خلق خواهند شد. علاوه بر آن تعدادی ماموریت در این عنوان وجود دارد که شامل حمل و انتقال آیتم‌هایی برای سایر پوکمان‌ها می‌شود و یا گاهی ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که مجبور شوید برای نجات جان پوکمان‌های دیگر اقدام کنید. نبردها در Pokemon Mystery Dungeon به صورت نوبتی طراحی شده‌اند و شما باید پوکمان تحت کنترل خود را سیر نگه داشته و نیازهای اولیه‌ی آن مثل گرسنگی را برطرف کنید. جلوه‌های بصری بازی بر روی سوئیچ زیبا به نطر می‌رسد و باید منتظر ماند و دید که تغییرات بیشتری بر روی این نسخه اعمال می‌شود یا خیر.

بازی Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team در تاریخ جمعه ۱۶ اسفند ۹۸ (۶ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید