اطلاعات تازه‌ای از سومین بسته الحاقی بازی The Division 2 منتشر شد

۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

سومین قسمت از بسته‌های الحاقی The Divison 2 ماه‌ آینده منتشر خواهد شد و این طور که به نظر می‌رسد، یوبی‌سافت (Ubisoft) محتوای زیادی برای این بسته تدارک دیده است.

یوبی‌سافت اطلاعات تازه‌ای در مورد اپیزود سوم از بسته‌های الحاقی The Division 2 منتشر کرده است. این طور که به نظر می‌رسد منطقه‌ی Coney Island از شهر نیویورک قرار است در این قسمت به بازی اضافه شود. علاوه بر Coney Island، گروه The Cleaners که یکی از دشمنان بازی اول بودند نیز در این بسته به بازی اضافه خواهد شد. خریداران پس سال اول بازی نیز طبق معمول به دو ماموریت اختصاصی دسترسی خواهند داشت. همچنین این بسته قرار است یک اسلحه‌ی ویژه‌ی جدید به بازی اضافه کند. The Kameleon یک اسلحه‌ی SMG است که قابلیت تغییرات ظاهری زیادی را دارد.

البته دومین Raid بازی که از ماه اکتبر ۲۰۱۹ تا سال ۲۰۲۰ تاخیر خورده بود، در این بسته الحاقی حضور نخواهد داشت. یوبی‌سافت اعلام کرد که این Raid کمی پس از انتشار این بسته، در دسترس قرار خواهد گرفت. هر چند هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق آن مشخص نیست. استودیو مسیو (Massive) که توسعه‌دهنده‌ی بازی هست هم گفت این بسته برخلاف بسته‌های قبلی، به صورت آزمایشی پیش از عرضه‌ی عمومی در دسترس قرار نخواهد گرفت. این استودیو مدعی شد که با توجه به عدم نیاز به تغییرات زیاد، این بازی مستقیما برای عموم منتشر خواهد شد.

اطلاعات بیشتری در مورد این بسته، علاوه بر تاریخ عرضه‌ی دقیق آن در قسمت بعدی برنامه‌ی State of the Game مشخص خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید