تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ To the Moon منتشر شد

استودیوی X.D نت‌ورک امروز تریلر زمان انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی زیبا و تحسین شده‌ی To the Moon را منتشر کرده است.

تنها یک هفته‌ی دیگر تا انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی یکی از محبوب‌ترین ساخته‌های استودیوی فری‌برد گیمز (Freebird Games) یعنی To the Moon برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ زمان باقی مانده است. با توجه به این که بازی در تاریخ ۲۶ دی ماه سال جاری (۱۶ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) منتشر می‌شود، تیم سازنده امروز تریلر زمان عرضه‌ی این بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است. این اولین تریلری از بازی است که بیشتر بخش‌های نسخه‌ی بازسازی شده را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

تیم سازنده در حقیقت تریلر منتشر شده برروی فروشگاه استیم در سال ۲۰۱۱ را بازسازی و منتشر کرده است. البته به عنوان یک Remake، طبیعی است که این نسخه از بازی تفاوت‌هایی نیز با بازی اصلی دارد. نسخه‌ی اصلی بازی To the Moon با استفاده از یک نسخه‌ی قدیمی از RPG Maker ساخته شده بود و به همین دلیل، پورت کردن آن برروی دیگر پلتفرم‌ها کاری بسیار دشوار بود. به همین دلیل، استودیوی X.D نت‌ورک (X.D Network) بازی را به صورت کامل با استفاده از موتور بازی‌سازی یونیتی (Unity) بازسازی کرده است. تریلر منتشر شده از بازی به خوبی نشان می‌دهد که تلاش این استودیو به خوبی به ثمر نشسته است.

اگرچه نسخه‌ی اصلی بازی To the Moon همچنان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است ولی نسخه‌ی بازسازی شده تنها برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. قیمت اصلی بازی برروی این کنسول هیبریدی ۱۲ دلار خواهد بود ولی تیم سازنده قصد دارد بازی را به مدت دو هفته با تخفیف ۲۰ درصدی عرضه کند. پس اگر قصد خرید این عنوان زیبا را دارید، بهتر است فرصت را از دست ندهید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید