جیم رایان: ویژگی‌های منحصربفرد بزرگ‌تر پلی‌استیشن ۵ هنوز معرفی نشده‌اند

۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

درحالی که مدتی پیش سونی از لوگوی رسمی پلی‌استیشن ۵ در جریان رویداد CES 2020 رونمایی و برخی از ویژگی‌های کلیدی این کنسول را یادآوری کرد، به‌نظر می‌رسد قابلیت‌های معرفی نشده‌ی بیشتری در نماینده‌ی نسل بعدی چشم بادامی‌ها تعبیه شده باشد.

روز گذشته مصاحبه‌ای از جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس پلی‌استیشن، با وب‌سایت Business Insider Japan منتشر شد. طی این گفتگو رایان به‌صراحت اعلام کرد برخی ویژگی‌های منحصربفردی که پلی‌استیشن ۵ را از نسل‌های قبل متمایز می‌کند هنوز معرفی نشده‌اند:

عناصر منحصربفرد بیشتری در پلی‌استیشن ۵ وجود دارند که آن را از کنسول‌های پیشین متمایز می‌کنند. تفاوت‌های بزرگ‌تر هنوز رونمایی نشده‌اند.

رایان همچنین درباره‌ی برخی ویژگی‌ها مانند قابلیت بازخورد لمسی در کنترلر و صدای سه‌بُعدی که پیش‌تر معرفی شده‌اند نیز صحبت‌هایی به‌میان آورد:

صدای سه‌‌بُعدی و بازخورد لمسی در کنترلر نیز قابلیت‌هایی هستند که وقتی آن‌ها را تجربه کنید متوجه‌ی بزرگی میزان تغییراتی که به‌وجود می‌آورند می‌شوید. حتی فقط انجام بازی Gran Turismo Sport با کنترلر پلی‌استیشن ۵ یک تجربه‌ی کاملاً متفاوت خواهد بود. باوجود این‌که می‌توان این بازی را با کنترلرهای قبلی نیز به‌خوبی انجام داد اما بعد از این‌که شما جزئیات بالای جاده را توسط قابلیت‌ بازخورد لمسی تجربه و از کلید‌های گیره‌ای انعطاف‌پذیر (یکی دیگر از ویژگی‌های کنترلر DualShock 5 که به بازی‌بازان دقت بیشتری برای برخی کارها مانند کشیدن زِه یک کمان را می‌دهد) استفاده کنید، دیگر نمی‌توانید به عقب بازگشته و با کنترلرهای قبلی به بازی کردن بپردازید.

اگرچه رایان درحال حاضر از ادان اطلاعات بیشتر خودداری می‌کند اما وعده داده است درماه‌های آینده جزئیات بیسار بیشتری به بازی‌بازان ارائه کند. تا زمان انتشار اخبار بیشتر و تجربه‌ی انجام بازی برروی پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی، نظر شما دررابطه با ویژگی‌های بزرگ معرفی نشده‌ی این کنسول چیست؟ آیا می‌توانید برخی از آن‌ها را حدس بزنید؟ با ما درمیان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید