گیفت کارت
گیفت کارت

مجموع تعداد بازی‌بازان عنوان Sea of Thieves از ۱۰ میلیون نفر عبور کرد

۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

پس از گذشت نزدیک به دو سال از انتشار بازی Sea of Thieves، استودیوی ریر (Rare) آمار مجموع تعداد بازی‌بازان این عنوان را اعلام کرد. بر این اساس، این بازی توانسته است به مجموع بیش از ۱۰ میلیون بازی‌باز دست یابد.

این آمار مربوط به افرادی است که بازی Sea of Thieves را برروی نسخه‌ی اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس Xbox Game Pass خریداری کرده‌اند. مطمئنا عرضه‌ی این بازی برروی سرویس Xbox Game Pass موجب شده است تا مخاطبان بیشتری به آن جذب شوند. بازی Sea of Thieves یکی از عناوین انحصاری شرکت مایکروسافت بود که بلافاصله در هنگام انتشار، برروی سرویس Game Pass نیز عرضه شد.

آقای جو نیت (Joe Neate)، تهیه‌کننده‌ی ارشد استودیو ریر، به مناسبت ۱۰ میلیونی شدن تعداد بازی‌بازان Sea of Thieves در سخنانی اظهار داشت:

برای همه‌ی ما در استودیوی ریر، جامعه‌ی طرفداران بازی Sea of Thieves نشان‌دهنده‌ی یکی از بهترین چیزهایی است که می‌تواند در صنعت بازی باشد. این انجمن مانند خانه‌ای برای بازی‌بازانی در بیش از ۸۰ کشور مختلف است که بازی Sea of Thieves را از طریق کنسول اکس‌باکس وان، ویندوز ۱۰ رایانه‌های شخصی و سرویس Game Pass خریداری نموده‌اند و در این مکان گردهم آمده‌اند. آن‌ها داستان‌ها و لحظات بی‌شماری را خلق نمایند. دیدن این داستان‌ها که از طریق شبکه‌های اجتماعی و یا فضاهای دیگر به اشتراک می‌شوند، چیزی است که موجب می‌شود تا تیم ما تحت تاثیر قرار بگیرد. از تک‌تک افرادی که Sea of Thieves را تجربه کرده‌اند، صمیمانه تشکر می‌کنم.

در حالی که بازی Sea of Thieves در هنگام انتشار با مشکلاتی از قبیل کمبود محتوا روبه‌رو بود، اما استودیوی ریر به مرور زمان محتویات بیشتری را به این عنوان اضافه نمود. از زمان انتشار این بازی، محتوای گوناگونی برای آن منتشر شده که می‌تواند بازی‌بازان را تا ساعت‌های بی‌شماری سرگرم کند.

همچنین قرار است به‌روزرسان جدید بازی Sea of Thieves هفته‌ی آینده و در تاریخ ۲۵ دی ماه سال جاری (۱۵ ژانویه ۲۰۲۰) عرضه شود. این به‌روزرسان جدید که Legends of the Seas نام دارد، به صورت رایگان برای تمام بازی‌بازان در دسترس خواهد بود.

بازی Sea of Thieves هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را تحت عنوان «دریا متعلق به دزدان دریایی است» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید