تریلر جدید Dragon Ball Z Kakarot برروی سیستم پیشرفت شخصیت‌ها تمرکز دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

دیگر زمان زیادی تا انتشار بازی Dragon Ball Z Kakarot باقی نمانده و شرکت بندای نمکو (Bandai Namco) نیز تاکنون اطلاعات زیادی را از آن به اشتراک گذاشته است. امروز نیز شعبه‌ی اروپای این شرکت تریلر جدیدی را منتشر کرده است که برروی سیستم پیشرفت شخصیت‌ها تمرکز دارد.

برخلاف دیگر عناوین سری Dragon Ball که بیشتر قصد دارند مبارزات حماسی دنیای این مجموعه را به تصویر بکشند، بازی Dragon Ball Z Kakarot به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا زندگی روزانه‌ی قهرمانان محبوب سری را تجربه کنند. همانند دیگر بازی‌های سبک نقش آفرینی، سطح شخصیت شما با بدست آوردن تجربه افرایش پیدا خواهد کرد. اما علاوه بر این، در Dragon Ball Z Kakarot روش‌های متفاوتی برای ارتقای توانایی‌های شخصیت قابل بازی وجود دارد.

غذا خوردن، تمرین کردن و استفاده از Z orb‌ها از جمله فعالیت‌هایی هستند که می‌توانید برای بهبود عملکرد شخصیت خود انجام دهید. جهت آشنایی بیشتر با روند پیشرفت شخصیت‌های بازی، پیشنهاد می‌کنیم تریلر منتشر شده را تماشا کنید.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰Pدانلود با کیفیت ۷۲۰Pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید