سه بازی از مجموعه‌ی Oddworld در سال ۲۰۲۰ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد

۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

طبق جدیدترین خبر منتشر شده، استودیوی Oddworld Inhabitants و شرکت میکرویدس (Microids) در نظر دارند تا سه بازی از مجموعه‌ بازی‌های Oddworld را در سال جاری میلادی برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه نمایند.

سال ۲۰۲۰ به عنوان بهترین سال برای مجموعه‌ی Oddworld محسوب می‌گردد. علاوه بر انتشار نسخه‌ی جدید این مجموعه با عنوان Oddworld: Soulstorm در سال جاری میلادی، استودیوی میکرویدس به عنوان ناشر و استودیوی Oddworld Inhabitants بر اساس یک قرارداد جدید تایید کردند که عناوین دیگری از این سری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. پیش‌تر عرضه‌ی بازی Oddworld: Stranger’s Wrath HD برروی کنسول نینتندو سوییچ تایید شده بود. این بازی قرار است در اواخر ماه ژانویه برای نینتندو سوییچ عرضه شود. حال امروز به طور رسمی تایید شد که بازی Oddworld: Stranger’s Wrath HD در تاریخ ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۲۳ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) بررروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. با این حال، هنوز اطلاعاتی در مورد دو بازی دیگر مجموعه‌ی Oddworld که برای عرضه برروی نینتندو سوییچ تایید شده‌اند، منتشر نشده است. این احتمال وجود دارد یکی از این بازی‌ها عنوان Oddworld: Soulstorm باشد.

خانم شری مک‌کنا (Sherry McKenna)، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی Oddworld Inhabitants، به مناسبت این همکاری جدید با شرکت میکرویدس در بیانیه‌ای اظهار داشت:

شرکت میکرویدس قصد دارد به خوبی از برند Oddwolrd پشتیبانی نماید و هدف ما خلق سرگرمی‌هایی خاص است که زیبایی، همدلی، خلاقیت و نوآوری را به طور متعادل ارائه دهد. آن‌ها بازی‌های کلاسیک و فضای عناوین مستقل را درک می‌کنند. این همکاری برای ما بسیار مناسب است و ما از داشتن آن‌ها در هیئت مدیره بسیار هیجان‌زده هستیم. ما می‌خواهیم در سال ۲۰۲۰ میلادی سه بازی کلاسیک از مجموعه‌ی Oddworld را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه نماییم.

همچنین آقای استفان لونگارد (Stephane Longeard)، مدیرعامل شرکت میکرویدس، در این باره اظهار داشت:

ما از این همکاری جدید با استودیوی Oddworld Inhabitants به منظور عرضه‌ی سه بازی از مجموعه‌ی Oddworld برای کنسول نینتندو سوییچ بسیار خوشحالیم. می‌خواهیم تا جایی که می‌توانیم کمک کنیم تا از مورد استقبال قرار گرفتن این بازی‌ها اطمینان حاصل نماییم. این بازی‌ها کاملا و به خوبی در فهرست ما جای داشته و یک جایگاه برجسته را دارند. این بازی‌ها توانسته‌اند نسل کاملی از بازی‌بازان را به خود جذب نمایند. برخی از کارمندان ما پیش‌تر در استودیوی GT Interactive team کار می‌کردند، سابقه‌ی کار برروی عناوین اولیه‌ی Oddworld را دارند.

بازی Oddworld: Soulstorm، جدیدترین عنوان این مجموعه، قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید