استودیو فانتزی فلایت به زودی درهای خود را خواهد بست

۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

استودیو بازی‌سازی فانتزی فلایت اینترکتیو (Fantasy Flight Interactive) که در سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرده بود، به زودی درهای خود را برای همیشه خواهد بست.

این استودیو به عنوان زیرمجموعه‌ی شرکت فانتزی فلایت گیمز (Fantasy Flight Games) که یک شرکت ساخت بازی‌های رومیزی و کارتی است، شروع به کار کرده بود. فانتزی فلایت اینترکتیو در ویسکانسن آمریکا حضور داشت. رئیس این استودیو آقای تیم گریتسن (Tim Gerritsen) طی پیامی در LinkedIn، اعلام کرد که اکنون در حال کمک به کارمندان استودیو جهت یافتن شغل‌های دیگر است. گریتسن نوشت:

بسیار غم‌انگیز است، اما باید اعلام کنم که این تصمیم گرفته شده تا استودیو فانتزی فلایت اینترکتیو، ماه آینده تعطیل شود. من به تیم خود و بازی‌هایی که خود را وقف‌شان کردیم بسیار افتخار می‌کنم. این یک ماجرای فوق‌العاده با همرایی آدم‌هایی فوق‌العاده بوده است. می‌خواهم اعضای تیم‌ را به موقعیت‌های تازه‌ای برسانم. من طراح‌ها، هنرمندها، کدنویس‌ها و یک تهیه‌کننده دارم که باید برای‌شان شغل پیدا کنم. همچنین خودم هم به دنبال شغل خواهم بود.

فانتزی فلایت اینترکتیو اولین و تنها بازی خود یعنی The Lord of the Rings: Living Card Game را در سال ۲۰۱۸ برروی Early Access استیم منتشر کرد. یک سال بعد نسخه‌ی کامل این بازی با نام The Lord of the Rings: Adventure Card Game منتشر شد، اما برخلاف آمار امیدوارکننده‌ی اولیه،هیچ‌گاه به پتانسیل کامل خود نرسید. این بازی از سپتامبر ۲۰۱۹ حداکثر ۸۶ بازی‌باز همزمان را ثبت کرد.

فعلا اطلاعاتی در مورد پشتیبانی ناشر این بازی از آن وجود ندارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید