ساختمان‌های مینیمال به بازی The Sims 4 خواهند آمد

۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

سری بازی Sims هر ساله با در اختیار گذاشتن محیطی جذاب و خلاقانه، به بازی‌بازان و کاربران این امکان را می‌دهد تا به ساخت ساختمان‌ها و زندگی‌های مختلف بپردازند. آخرین نسخه‌ی این سری یعنی The Sims 4 نیز در همین راستا، هدف مجموعه‌ی مذکور را در نظر دارد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، اخیرا شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ویژگی جدیدی را برای بازی The Sims 4 معرفی کرده که به زودی در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی The Sims 4 در سال ۲۰۱۴ به طور رسمی توسط استودیو ماکسیس (Maxis) و شرکت الکترونیک آرتس منتشر شد و توانست به بازخوردهای بسیار خوبی از سوی کاربران و منتقدان دست یابد و مانند گذشته، یک تجربه هیجان‌انگیز از زندگی واقعی را برای همگان به ارمغان بیاورد.

از زمان عرضه‌ی این بازی تا حالا، سازندگان آن توانسته‌اند با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، به‌خوبی از آن پشتیبانی کند تا کاربران با یک گیم‌پلی تکراری مواجه نشوند. در همین راستا، استودیوی سازنده از بسته‌ی جدیدی تحت عنوان Tiny Living Stuff حکایت کرده که به بازی‌بازان و علاقه‌مندان این امکان را می‌دهد تا به ساخت سازه‌ها و ساختمان‌های مینیمال بپردازند. منطقه‌ی مسکونی Tiny Home شما را به محیطی دعوت می‌کند که باید ساختمان‌های خود را در وسعت کمتر از ۱۰۰ کاشی بسازید. پس باید خلاق باشید و محیطی راحت و جذاب را برای شخصیت‌های بازی خود در نظر بگیرید.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بسته‌ی الحاقی در تاریخ سه‌شنبه ۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و با قیمت ۱۰ دلار قابل خریداری می‌شود. نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (۴ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی The Sims 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید