بازی‌های Tekken 7 و Frostpunk در ماه ژانویه به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد

۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

سرویس Xbox Game Pass یکی از موفقیت‌های بزرگ مایکروسافت (Microsoft) در زمینه‌ی سرویس‌های اشتراکی (subscription-based) بوده است. این شرکت اکنون بازی‌های جدیدی که در ماه ژانویه به این سرویس اضافه خواهند شد را معرفی کرده است.

کاربران کنسول اکس‌باکس که از سرویس Game Pass استفاده می‌کنند، می‌توانند انتظار سه عنوان جدید را در ماه ژانویه داشته باشند. در تاریخ ۹ ژانویه (پنج شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۸) دو بازی Frostpunk: Console Edition و Sword Art Online: Fatal Bullet به این سرویس اضافه خواهند شد. در تاریخ ۱۶ ژانویه (پنج شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۸) هم بازی Tekken 7 در دسترس کنسولی‌ها قرار خواهد گرفت.

کاربرانی که از طریق رایانه‌ی شخصی مشترک این سرویس هستند هم می‌توانند انتظار دو عنوان Frostpunk و FTL: Faster Than Light را داشته باشند. هر چند تاریخ عرضه‌ی دقیق این دو بازی مشخص نشده است.

GTA V اولین بازی بود که در سال ۲۰۲۰ به این سرویس اضافه شد. کاربران می‌توانند انتظار معرفی بازی‌های بیشتر جهت عرضه در انتهای ماه را داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • تکن ۷:تکن ۳+آنریل انجین ۴+شخصیت های پولی
  (بماند که روی کنسول های عادی یک رزولوشن افتضاح هم داره)

  0
  0
  • Santa monica گفت:

   وجدانا این قدر بده
   پس چرا اینهمه فروش داشته Question

   0
   0
   • TekkenGod گفت:

    فروش داره چون تکنه . تکن بازا اینو نخرن چیو بخرن . تا قبل از این نسخه از موتور اختصاصی استفاده میشد ولی این سری واسه کم کردن هزینه از انریل استفاده کردن و یه گرافیک افتضاح تحویل دادن . همه چی کدر و خاکستری. چهره های داغون . رنگهای محدود و چرک . نورپردازی فوق افتضاح . حذف خیلی از شخصیتها و پولی کردن خیلیای دیگه و حذف بعضی از مودهای بازی . البته خیلیا هم به نظرشون عالیه ولی من یه ساله گذاشتمش کنار و بجاش استریت فایتر میزنم . حداقل کاراکترای جدیدشو با پول مجازی به دست اومده از مبارزات آنلاین میشه خرید .

    0
    0
 • Santa monica گفت:

  دیگه اومدن بازی های خوب رو گیمپس طبیعی شده
  تو این چند سالی که اومده خیلی زود پیشرفت کرده
  مثل همین سال ۲۰۱۹ که خیلی از بازی های قوی تو همون سال اومدن رو گیمپس
  احتمالا نسل بعد مایکرو با شرکت های بیشتری توافق میکنه تا بازی ها زودتر بیان رو گیمپس

  0
  0