مانیتور جدید ایسر با نام Predator X32 و قیمت ۳۶۰۰ دلاری معرفی شد

۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

شرکت ایسر (Acer) برنامه دارد تا سه مانیتور مخصوص بازی را عرضه کند. کوچک‌ترین آن‌ها که ۳۲ اینچ است، در واقع گران‌ترین آن‌ها نیز است. این مانیتور قرار است در چارک دوم سال ۲۰۲۰ با قیمت ۳,۵۹۹ دلار عرضه شود.

این مانیتور قرار است از تکنولوژی G-Sync انویدیا (Nvidia) بهره ببرد. G-Sync باعث می‌شود تا نرخ تازه‌سازی (Refresh Rate) مانیتور با کارت گرافیک سیستم همسان شود و جلوی لگ و تاخیر گرفته شود. انویدیا به تازگی دو زیرشاخه‌ی تازه را به G-Sync افزوده است: G-Sync Compatible و G-Sync Ultimate. مانیتور Predator X32 از G-Sync Ultimate استفاده می‌کند که مخصوص مانیتورهایی است که یک سری ویژگی خاص، مانند روشنایی بالای ۱۰۰۰ نیت و پشتیبانی از وضوح تصویر HDR، را دارند. Predator X32 روشنایی معادل ۱۴۰۰ نیت دارد و موفق به دریافت گواهی DisplayHDR 1400 شده است. این مانیتور از وضوح تصویر ۴K و نرخ تازه‌سازی ۱۴۴ هرتز بهره می‌برد.

ایسر همچنین از Predator X38 رونمایی کرد که مانیتوری بزرگ‌تر با نمایشگری خمیده است. این مانیتور ۳۷٫۵ اینچی از وضوح تصویر UWQHD+ و نرخ تازه‌سازی ۱۷۵ هرتز بهره می‌برد. این مانیتور موفق به دریافت گواهی DisplayHDR 400 شده است که روشنایی آن را بسیار کم‌تر Predator X32 می‌کند. Predator X38 هم در چارک دوم سال ۲۰۲۰ با قیمت ۲,۳۹۹ به بازار عرضه خواهد شد.

در نهایت، ایسر از مانیتور Predator CG552K نیز پرده‌برداری کرد که اندازه‌ای ۵۵ اینچی دارد. این مانیتور از پنل OLED با وضوح تصویر ۴K بهره می‌برد. نرخ تازه‌سازی آن ۱۲۰ هرتز و روشنایی آن ۴۰۰ نیت است. این مانیتور در چارک سوم سال ۲۰۲۰ با قیمت ۲,۹۹۹ دلاری به بازار عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید