خالق بازی Doki Doki Literature Club به انتشار محتویات جدید اشاره می‌کند

۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

به تازگی آقای دن سالواتو (Dan Salvato)، خالق بازی Doki Doki Literature Club، در توییت اخیر خود به انتشار محتویات تازه برای بازی و همچنین ساخت یک پروژه‌ی تازه اشاره کرده است.

زمانی که بازی Doki Doki Literature Club در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، این عنوان جامعه‌ی بازی‌بازان را حسابی غافلگیر کرد. این بازی منحصر به فرد تجربه‌ی بسیار عجیبی را ارائه می‌دهد که شاید تاکنون با آن مواجه نشده باشید. با این‌که نمی‌توان اطلاعات زیادی را بدون اسپویل کردن داستان به اشتراک گذاشت، اما حداقل باید بدانید که این بازی چیزی نیست که تصور می‌کنید.

به لطف رایگان بودن Doki Doki Literature Club، اکثر بازی‌بازان تاکنون آن را تجربه کرده و ساعت‌ها در مورد محتوای آن بحث کرده‌اند. حال خب خوب این است که با توجه به توییت آقای سالواتو، ظاهراً امسال شاهد محتویات جدیدی برای این عنوان خواهیم بود:

این همان سالی است که من شادی خودم را دوباره بدست می‌آورم تا بتوانم آن را به دیگران منتقل کنم! هدف من این است که به طور کامل به انجام کار‌هایی که از آن لذت می‌برم، بازگردم؛ مثل ساخت بازی‌ها. اول می‌خواهم محتوای جدید برای Doki Doki Literature Club منتشر کنم (این یک دنباله نیست) و سپس دوباره به ساخت رمان بصری اورجینالی که تاکنون دو سال با آن کاری نداشته‌ام، مشغول شوم.

همان‌طور که مشاهده کردید، قرار نیست دنباله‌ی Doki Doki Literature Club را دریافت کنیم. این موضوع باعث می‌شود تا حدس زدن این محتوا سخت‌تر شود؛ چراکه Doki Doki Literature Club یک بازی داستان محور است و سالواتو نمی‌تواند ناگهانی حالت‌های جدیدی را به آن اضافه کند. یکی از احتمالاتی که می‌توان آن را در نظر گرفت، یک مقدمه یا پایان جدید برای این عنوان است. همچنین ممکن است که شاهد یک داستان فرعی در مورد یکی از شخصیت‌های بازی باشیم.

اگر تاکنون به سراغ Doki Doki Literature Club نرفته‌اید، به شدت پیشنهاد می‌کنیم این کار را انجام بدهید. این عنوان هم‌اکنون از طریق استیم به صورت رایگان برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید