گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Samurai Shodown برروی کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد

۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

وب‌سایت رسمی شرکت نینتندو امروز تاریخ انتشار بازی Samurai Shodown برروی کنسول هیبریدی خود را مشخص کرده است.

شرکت SNK سال گذشته‌ی میلادی نسخه‌ی جدید یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین سری‌های مبارزه‌ای خود یعنی Samurai Shodown را معرفی کرد. این بازی در ابتدا برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و سپس در دسترس کاربران سرویس استریم شرکت گوگل، استیدیا، قرار گرفت. این عنوان در کنار دریافت بازخوردهای بسیار خوب از سوی هواداران و منتقدین، با فروش بسیار خوبی نیز روبه‌رو شد و به نظر می‌رسد حالا زمان آن فرا رسیده است تا این بازی برروی کنسول هیبریدی شرکت نینتندو نیز منتشر شود.

انتشار بازی Samurai Shodown برروی کنسول نینتندو سوییچ پیش از این تایید شده بود ولی حالا به لطف وب‌سایت Nintendo.com تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی غربی بازی برروی این کنسول مشخص شده است. براساس اطلاعات منتشر شده برروی این وب‌سایت، این بازی تا آخر دومین ماه از سال جدید میلادی در دسترس تمامی کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

بازی Samurai Shodown در تاریخ ۶ اسفند ماه سال جاری (۲۵ فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ در سراسر جهان قرار خواهد گرفت. این بازی در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم استیدیا در دسترس است. افرادی که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی را پیش‌خرید کنند، پورت بازی  Samurai Shodown! 2 که پیش از این برروی کنسول Neo Geo Pocket Color منتشر شده بود را دریافت خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید