گروه Low Roar حتی نمی‌دانست از موسیقی‌اش در بازی Death Stranding استفاده می‌شود

۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

یکی از بهترین ویژگی‌های بازی Death Stranding، آلبوم موسیقی محشر آن است که در مراسم The Game Awards 2019 هم موفق شد جایزه‌ی بهترین موسیقی متن سال را از آن خود کند. حال گروه Low Roar که یکی از گروه‌های موسیقی حاضر در بازی است، حقیقت جالبی را در مورد تجربه‌ی ساخت موسیقی برای این بازی به اشتراک گذاشته است.

بخش زیادی از بازی Death Stranding وقف درون‌گرایی و تفکر و تامل می‌شود. در حالی که در آمریکای خالی از سکنه قدم می‌زنید و به نواهای طبیعت گوش می‌کنید. ممکن است در حال راه رفتن کنار یک صخره باشید و به جریان آب گوش بکنید که ناگهان یک قطعه موسیقی اختصاصی پخش می‌شود و تاثیرگذاری آن لحظه را چند برابر می‌کند. اگر هدفون بر گوش داشته باشید، ممکن است این لحظه حتی حالتی عرفانی به شما دست دهد. این‌ها همه به خاطر همت سازندگان بازی برای قرار دادن موسیقی عالی درون بازی است.

یکی از گروه‌هایی که استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) برای ساخت آلبوم موسیقی بازی از آن استفاده کرده است، گروه پست‌راک Low Roar است. گروهی با خواننده‌ی آمریکایی که اصالتا از کشور ایسلند آغاز به کار کرده است. پیش از عرضه‌ی Death Stranding، گروه Low Roar چندان موقعیت خوبی نداشت. شاید همین مسئله بود که باعث شد آن‌ها پیشنهاد سونی را چشم‌بسته قبول کنند، رایان کارازیجا (Ryan Karazija)، خواننده‌ی این گروه در این باره گفته است:

سونی با ما تماس گرفت و به ما مقداری پول پیشنهاد داد تا از آهنگ I’ll Keep Coming استفاده کند. آن‌ها اصلا دوست نداشتند به ما بگویند این آهنگ برای چه استفاده خواهد شد. در آن زمان وضع خوبی نداشتیم، پس قبول کردیم. بعدها مشخص شد این موسیقی برای بازی Death Stranding است.

از همان تریلر معروف بازی که نورمن ریداس (Norman Reedus) را برهنه برروی یک ساحل نشان می‌داد، محبوبیت گروه شروع به بیشتر شدن کرد. فقط نگاهی به نظرات مخاطبان در یوتیوب کافی است تا متوجه عشق بازی‌بازان نسبت به موسیقی بازی در کنار خود بازی شوید.

خود گروه هنوز فرصت انجام بازی را نداشته است. آن‌ها بیشتر در حال برگزاری تور و دیدن هواداران جدیدشان بوده‌اند، اما آن یک هوادار چطور؟ همان هواداری که باعث معروف شدن این گروه در وهله‌ی اول شد. کارازیجا در مورد کوجیما گفته است:

ما دو بار با هم شام خورده‌ایم. او مرد دوست‌داشتنی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید