امیلی راجرز: نینتندو دو بازی دیگر از کنسول Wii U را برای سوئیچ پورت خواهد کرد

۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

در حالی وارد سال ۲۰۲۰ می‌شویم که برخلاف سایر پلتفرم‌ها، برنامه‌ی نینتندو (Nintendo) برای عرضه‌ی بازی خلوت به نظر می‌رسد. در واقع، تنها بازی مورد انتظار برروی کنسول سوئیچ، بازی Animals Crossing: New Horizons است. با این حال، به نظر می‌رسد نینتندو برنامه‌ها و غافلگیری‌های دیگری در ذهن دارد.

امیلی راجرز (Emily Rogers)، خبرنگار دنیای بازی که معمولا دنبال اطلاعات فاش نشده است، به تازگی اعلام کرده است که نینتندو برنامه دارد تا دو بازی دیگر را از کنسول Wii U برای سوئیچ پورت کند. در میان بازی‌های Wii U که تا کنون برای سوئیچ پورت نشده‌اند، نام‌های Super Mario 3D World، Xenoblade Chronicles، Twilight Princess HD و Wind Waker HD بیشتر از بقیه احتمال پورت شدن را دارند. البته نینتندو پیش از این خبر از ریمستر شدن دو بازی Xenoblade Chronicles – Definitive Edition و Tokyo Mirage Sessions #FE Encore برای سوئیچ در سال ۲۰۲۰ داده بود.

راجررز همچنین گفت نینتندو قصد دارد تا این دو پورت را در کنار Animals Crossing: New Horizons و در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ عرضه کند. او همچنین گفته است که با این حساب، عرضه‌ی عناوین بزرگ نینتندو به نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ خواهند رفت. حال اینکه این عناوین چه هستند، مشخص نیست، اما احتمال می‌رود دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در این زمان عرضه شود.

شایعات در هفته‌های اخیر برای نینتندو بیش از گذشته بوده است. چرا که در حالی وارد نسل نهم کنسول‌های سونی (Sony) و مایکروسافت (Microsoft) می‌شویم که نینتندو هنوز خبری در مورد کنسول بعدی خود منتشر نکرده است. شایعات حاکی از این است که نینتندو قصد دارد یک نسخه‌ی Pro از کنسول سوئیچ را در ۲۰۲۰ عرضه کند تا میزبان عناوین Third-Party بیشتر و سنگین‌تری برروی پلتفرم خود باشد.

به نظر شما نینتندو چه برنامه‌ای برای پورت بازی‌های Wii U دارد؟ آیا شاهد رقابت Cyberpunk 2077 و دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild برای کسب عنوان بهترین بازی سال در ۲۰۲۰ خواهیم بود؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید