تصاویر جدیدی از کیت توسعه و کنترلر پلی‌استیشن ۵ لو رفت

PS5 ، اخبار ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

اگر ظاهر عجیب کیت توسعه‌ی پلی‌استیشن ۵ در تصاویر به بیرون درز کرده در ماه گذشته شما را متقاعد نساخته، زمانش رسیده است تا کمی ایمان بیاورید چراکه این کنسول در تصاویر جدید نیز همان‌گونه به‌نظر می‌رسد.

ساعاتی پیش مجموعه تصاویری مبنی بر کیت توسعه‌ی پلی‌استیشن ۵ توسط منبعی ناشناس در فیسبوک و سپس انجمن ResetEra منتشر شدند. این فرد که خود را نظافت‌چی یکی از شرکت‌های بازی‌سازی معرفی کرده ضمن تعریف از اولین تجربه‌ی خود در نظافت پلی‌استیشن ۵ از کاربران خواسته است تا از اشتراک این تصاویر خودداری کنند. در ادامه شما را به تماشای این تصاویر دعوت می‌کنیم:

همان‌طور که مشاهده می‌کنید کیت توسعه‌ی پلی‌استیشن ۵ با حفره‌ی معروف V شکل خود کاملاً شبیه تصاویر لو رفته‌ی قبلی و پتنت‌های ثبت شده‌ توسط سونی به‌نظر می‌رسند اما چیزی که تاکنون کمتر تصویر مشخصی از آن به بیرون درز کرده بود، کنترلر این کنسول موسوم به DualShock 5 هستند. اگرچه ظاهر این کنترلر تغییر چندانی نسبت به DualShock 4 ندارد اما با توجه به اطلاعات منتشر شده دارای قابلیت‌های جدیدی از جمله بازخورد لمسی خواهد بود.

به هرصورت این تصاویر صرفاً مربوط به نسخه‌ی اولیه‌ی پلی‌استیشن ۵ هستند و ممکن است شکل و شمایل کنسول در زمان عرضه در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی بسیار متفاوت باشد. لازم به‌ذکر است باتوجه به صحبت‌های اخیر شرکت سونی احتمال می‌رود شاهد انتشار اخبار بیشتری از پلی‌استیشن ۵ در مراسم CES 2020 باشیم.

12345678910(45 رای, میانگین آرا 6٫91 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید