عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از رویدادهای حقیقی الهام گرفته است

۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 یکی از موردانتظارترین بازی‌های سبک نقش‌آفرینی است که در سال آینده منتشر خواهد شد. انتظارات از این بازی که جدیدترین دنباله برای این مجموعه بازی پرطرفدار محسوب می‌شود، بسیار بالاست و سازندگان وعده‌ی بهبودهای فراوانی را به طرفداران داده‌اند.

اگر اخبار مرتبط با بازی را دنبال کرده باشید حتما می‌دانید که در ابتدا قرار بود این عنوان در ماه اسفند سال ۹۸ منتشر شود اما بنابر دلایل فنی انتشار این بازی با تاخیر مواجه شد و حال باید تا پایان سال میلادی ۲۰۲۰ صبر کنیم تا موفق به تجربه‌ی این بازی شویم. با توجه به این که انتظارات از این بازی بسیار زیاد است، تاخیر خوردن آن برای برآورده کردن این انتظارات چندان هم عجیب به نظر نمی‌رسد.

در Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 سعی شده از رویدادهای واقعی حال حاضر آمریکا الهام گرفته شود. کارگردان بخش داستانی بازی؛ یعنی آقای برایان میتسودا (Brian Mitsoda)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Fanbyte در رابطه با برخی از منابع الهام‌گیری این عنوان سخن گفت. او اذعان کرد که Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از وقایع مرتبط با بی‌خانمان‌های شهر سیاتل و درگیری‌های مربوطه تاثیر زیادی در بخش داستانی گرفته است. با قدرت گرفتن شرکت‌ها و تکنولوژی‌های آن‌ها و افزایش شدید نرخ اجاره‌بهای خانه‌ها در آمریکا و مخصوصا شهر سیاتل، تعداد بی‌خانمان‌های این شهر در سال‌های اخیر چندین برابر شده است. البته کاملا مشخص نیست که بازی از این منبع الهام چگونه استفاده می‌کند، آیا مستقیما به وقایع مرتبط با این مسئله می‌پردازد یا تنها اشاراتی چند به این وقایع خواهد کرد؟ باید صبر کرد و مشاهده نمود.

آقای میتسودا در این مصاحبه این‌طور بیان کرد:

در این بازی شما خواهید دید که همه‌گیر شدن تکنولوژی چگونه شهر سیاتل را دستخوش تغییرات مختلف قرار داده است. این شهر تلاش می‌کند تا با این تغییرات وفق پیدا کند. عواقب افزایش شدید قیمت خانه نشان داده خواهد شد. زمانی که در بازی به نقاط مختلف سفر می‌کنید تغییرات زیادی را مشاهده خواهید نمود. در هر نقطه‌ای هم که توقف کنید، اتمسفر و حال و هوای آن منطقه را کاملا لمس خواهید کرد آن هم با نگاه کردن به خیابان‌ها و ساختمان های آن نقطه از شهر.

داستان بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در شهر سیاتل اتفاق می‌افتد و بازی‌باز را در مرکز جنگ خونینی میان خانواده‌ها و گروه‌های مختلفی از خون‌آشام‌ها قرار می‌دهد. همچنین این عنوان داستانی «واکنش‌پذیر» خواهد داشت که بر پرده‌سازی عدم وجود خون‌آشام‌ها در طول بازی تاثیر خواهد گذاشت. تا به حال، اطلاعات مختلفی در مورد فرقه‌ها و گیم‌پلی این عنوان منتشر شده است. سازندگان تایید کرده‌اند که این بازی بسته به انتخاب بازی‌باز، دارای پایان‌های متفاوتی خواهد بود. همچنین تیم سازنده، مدت زمان اتمام بخش داستانی بازی را حدود ۳۰ ساعت اعلام کرده است.

تاریخ انتشار دقیقی برای Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 اعلام نشده است اما می‌دانیم که این عنوان در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید