تریلر جدیدی از بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

به تازگی تریلر کوتاه جدیدی از بازی مورد انتظار Animal Crossing: New Horizons منتشر شده است که به طور مختصر به نمایش برخی از بخش‌های این عنوان می‌پردازد.

نکته‌ی جالب این است که در انتهای این ویدئو شاهد تصویر روی جلد رسمی بازی هستیم که ظاهراً شامل دو شخصیت جدید نیز می‌شود. جدیدترین نسخه‌ی Animal Crossing همان چیزی است که طرفداران این مجموعه‌ی محبوب می‌خواهند. در Animal Crossing: New Horizons، تیم نوک (Tim Nook) و دار و دسته‌اش قصد دارند تا با فروش تجربه‌ی زندگی برروی یک جزیره‌ی متروکه، مردم را بدهکار کنند. شما باید با کمک دیگر افراد حاضر در جزیره، این مکان را به یک جامعه‌ تبدیل کنید.

بازی‌باز می‌تواند با جمع آوری منابع مورد نیاز، وسایل خانه یا ابزار بسازد. همچنین در صورت انجام دادن برخی وظایف به خصوص، آیتم‌های Nook Mile به عنوان پاداش به بازی‌باز داده می‌شوند که می‌توان آن‌ها را با آیتم‌های خاص دیگری مبادله کرد. همچنین لازم به ذکر است که بخش چندنفره‌ی بازی نیز در حالت لوکال و آنلاین به ترتیب از چهار و هشت نفر پشتیبانی می‌کند.

بازی Animal Crossing: New Horizon در تاریخ جمعه ۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

شما در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید