کارگردان God of War بهترین بازی دهه‌ی اخیر خود را انتخاب کرد

۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

پایان هر دهه از تاریخ و در شروع دهه‌ی جدید، زمان مناسبی است برای بازبینی برخی از مهم‌ترین رویدادهای اتفاق افتاده در آن برهه‌ی زمانی. هر فرد باتوجه به معیارها و علایق خود می‌تواند بهترین و بدترین موارد گذشته را انتخاب و در صورت تمایل با دیگران به‌اشتراک بگذارد؛ چه آن مورد آشنایی با فردی جدید باشد و چه انجام یک بازی ویدئویی.

باتوجه به این موضوع، اظهار نظر افراد مختلف از گوشه و کنار صنعت بازی‌ها دررابطه با بهترین عنوان ساخته شده در یک دهه‌ی اخیر این روزها بسیار باب شده است. به‌تازگی نیز کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی تحسین شده‌ی God of War و از اعضای کلیدی استودیو سانتامونیکا (Santa Monica)، به جریانِ مرسومِ این روزها پیوسته و در توییتی کوتاه بهترین بازی یک دهه‌ی اخیر خود را انتخاب کرده است:

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید وی در پاسخ به سوال مطرح شده از سوی صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن در بریتانیا، عنوان The Last of Us را بهترین بازی و بهترین عنوان انحصاری یک دهه‌ی اخیر انتخاب کرده است. البته این انتخاب خیلی هم دور از ذهن نیست چراکه بارلوگ پیش‌تر بارها و بارها به تعریف و تمجید از ساخته‌ی ماندگار استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) پرداخته و این بازی را به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین عناوین برای ساخت God of War برشمرده بود.

کارگردانِ برنده‌ی عنوان بازیِ سال، از مدتی پیش که تغییرات عجیب و مرموزی در صفحه‌ی شخصی توییتر انجام داده و اشاراتی به عنوانِ جدید در دست ساخت خود کرده بود، مدتی است در سکوت خبری کارهایش را پیش می‌برد. به هر صورت اکنون که سال ۲۰۲۰ آغاز شده است و به اواخر نسل هشتم رسیده‌ایم، از شما کاربران گیمفا می‌خواهیم نظر خود در رابطه با بهترین عناوینی که در نسل و دهه‌ی اخیر تجربه کرده‌اید را با ما در میان بگذارید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید