گرگ سفید، روسفیدتر از همیشه | بازی Witcher 3 مجددا رکورد بیشترین تعداد بازی‌باز همزمان خود را شکست

۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

با این که استودیوی CD Projekt RED در محافل طرفداران پلتفرم رایانه‌های شخصی یک نام معروف محسوب می‌شد اما این عنوان The Witcher 3: Wild Hunt بود که توانست این استودیوی لهستانی را به اوج محبوبیت برساند. این عنوان که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد توانست محبوبیت سری بازی‌های The Witcher را چندین برابر کند. به جرئت می‌توان گفت که The Witcher 3 یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده در تاریخ بازی‌های ویدئویی است.

تقریبا همه‌ی ما بر این موضوع هم‌عقیده هستیم که بازی Witcher 3 شاهکاری بود که تا مدت‌ها مانندش را نخواهیم دید. همین موضوع می‌تواند دلیل بزرگی باشد که بازی‌بازان هر چند وقت یک بار به سراغ این عنوان بیایند تا دوباره بتوانند طعم شیرین یک بازی نقش‌آفرینی اصیل و خوش‌ساخت را بچشند.

به‌تازگی سریال The Witcher از پلتفرم نتفلیکس (Netflix) پخش شده و توانسته نظر مثبت تعداد زیادی از طرفدران سری کتاب‌ها و بازی‌های The Witcher را به خود جلب کند. این سریال که با الهام از کتاب‌های نویسنده‌ی لهستانی؛ یعنی آقای آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski)، ساخته شده به‌تازگی برای فصل دوم نیز تمدید شده است.

به نظر می‌رسد که انتشار این سریال بر محبوبیت بیشتر بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیز تاثیر گذاشته است و این آمار تعداد بازی‌بازان همزمان این عنوان است که از رکورد زدن دست برنمی‌دارد! چند روز گذشته و در اواخر سال ۲۰۱۹ خبری منتشر شده بود مبنی بر این که تعداد بازی‌بازان این بازی به عدد ۹۴ هزار و ۶۰۱ نفر رسیده است؛ توضیحات بیشتر را از این نشانی مطالعه فرمایید.

حال با گذشت تنها چند روز آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان همزمان بازی منتشر شده که نشان می‌دهد محبوبیت این عنوان پایانی ندارد. با آغاز سال ۲۰۲۰ و در روز ۱ ژانویه (۱۱ دی) تعداد بازی‌بازان همزمان عنوان The Witcher 3: Wild Hunt به عدد ۱۰۱ هزار و ۹۳۰ نفر رسیده که در نوع خود رکورد خارق‌العاده‌ای محسوب می‌شود.

با توجه به این که این آمار تنها مربوط به بازی‌بازان نسخه‌ی استیم بازی است و با در نظر گرفتن این نکته که The Witcher 3 بر روی سایر کنسول‌ها و فروشگاه‌ها نیز در دسترس قرار دارد واضح است که رقم کلی تعداد بازی‌بازان این عنوان چیزی بسیار بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر است.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی را در این نشانی، نقد بسته‌ی الحاقی اول را از اینجا و نقد و بررسی کامل بسته‌ی الحاقی سوم این بازی تحت عنوان بدرود گرگ سپید… بدرود | نقد و بررسی بسته الحاقی Blood and Wine بازی The witcher 3 را مطالعه کنید. همچنین در صورتی که هنوز نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ این بازی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را در همه جا با گرگ سفید | نقد و بررسی The Witcher 3: Complete Edition نسخه سوئیچ مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید